Když Meghan Markleová během interview Oprah Winfreyové zmínila, že si musela vyslechnout nevhodné rasistické narážky o svém tehdy ještě nenarozeném synkovi Archiem (3), všichni zalapali po dechu. Přesto však společně s princem Harrym nechtěli upřesnit, od koho měly ony poznámky vzejít. Spekulovalo se, zda náhodou nepřišel nějaký nevhodný vtípek od prince Philipa (†99), jenž platil za vyhlášeného srandistu, jemuž nebylo nic svaté.

V nové a pochopitelně neautorizované biografii Toma Bowera nazvané Pomsta: Meghan, Harry a válka mezi Windsory, spisovatel zkoumá údajnou „roztržku“ mezi vévodou a vévodkyní ze Sussexu a dalšími členy monarchie. Podle něj to byla právě Camilla, Harryho nevlastní maminka, která prý podotkla, že by bylo „vtipné“, kdyby nenarozené dítě smíšené rasy mělo po narození „zrzavé afro“ (afro je typické pro lidi černé pleti, co mají velmi husté a velmi kudrnaté vlasy).

Video
Video se připravuje ...

Camilla: Pohádkový příběh o milence Videohub

Byť by se dalo předpokládat, že takhle vévodkyně z Cornwallu jenom nevinně zažertovala (ostatně i princ Charles na ní prý oceňuje její osobitý smysl pro kousavý britský humor), ani Harrymu, ani jeho paní se to podle všeho legrační nezdálo… a byl oheň na střeše. Královská rodina se k tomu, jako ostatně ke všem podobným spekulacím, nevyjádřila. Podle magazínu Mirror však zdroje blízké Camille i tak tohle tvrzení odmítly a označily za naprostý „nesmysl“.

Fotogalerie
54 fotografií