Kdykoliv vidíte Meghan Markleovou mluvit v nějakém videu či televizi, můžete si být jisti, že se bude tvářit jako světice a pravděpodobně u toho bude předávat lidstvu jakési poselství, ve kterém stojí za záchranou životního prostředí, za chudými a nemocnými dětmi, či stejně jako naposledy vyzývá rodiče k tomu, aby svým dětem četli knížky.

To vše je jistě velmi záslužné a Meghanin apel bude mít nejspíš na některé lidi pozitivní dopad. Pak je ale tady druhá stránka věci, což je to, jak u všech svých poselstvích Meghan vystupuje. Všichni dobře ví, že se vévodkyně ze Sussexu rozhodně nemá špatně, může si dovolit milionové sídlo v LA i luxusní oblečení a šperky jakékoliv hodnoty. A také to ráda patřičně ukazuje.

Naposledy se předvedla ve videu, ve kterém propaguje svoji dětskou knížku s názvem The Bench (v překladu Lavička), kterou letos v červnu vydalo nakladatelství Brightly Storytime. A právě na youtubovém kanále nakladatele vystoupila Meghan, aby přečetla úryvek ze své knihy, jež věnovala Harrymu a jejich prvorozenému synovi Archiemu (2). Kniha je totiž o budování vztahu otce se synem.

To vše by bylo velmi hezké, pozornější oko si ovšem všímá i detailů a ty Meghan při svých vystoupeních buď neřeší, nebo zkrátka v nich nevidí vyvstávající problém. Stejně jako už víckrát v minulosti, ani tady si vévodkyně nezapomněla vzít okázalé šperky, kterými dává najevo svoji nadřazenost.

Ležérní outfit složený z volné světlé košile a modrých jeansů doplnila o zlatý náramek Bezel Tennis od americké návrhářky Jennifer Meyerové a kousek od luxusní značky Cartier s názvem Love. K tomu měla na ruce hodinky také od Cartiera po její tragicky zesnulé tchyni princezně Dianě (†36) v hodnotě 521 tisíc korun.

Na levém prsteníčku se jí už tradičně blyštil diamantový snubní prsten od společnosti Cleave & Company v hodnotě 8 milionů korun. Náušnice také z klenotnictví Cartier, které měla na svatbě s Harrym, stály 355 tisíc Kč. Se zlatým řetízkem na krku se tak díky šperkům vyšplhala Meghanina hodnota na neuvěřitelných asi 10 milionů korun, s čímž se málokteří rodiče, na které apeluje ohledně čtení knih svým ratolestem, jistě ztotožní.

Chce-li Meghan posílit svoji důvěryhodnost, měla by si patrně patrně odpustit milionovou módu a ukázat lidem, že i ona se umí spravovat jako žena z prostého lidu.

VIDEO: Meghan předčítá úryvek ze své dětské knihy, ověšena šperky za miliony

Fotogalerie
77 fotografií