Hit Netflixu Koruna, pojednávající o důležitých kapitolách královské rodiny, našel v Emmě komplexní představitelku mladé princezny Diany, jež se v pouhých 20 letech vehnala do náruče budoucího krále, aniž by věděla, co všechno ji to bude stát.

Roli princezny z lidu si Corrinová už nezopakuje, v nadcházející páté řadě čeká diváky další časový skok a s ním spojená obměna všech herců. Vystřídá ji sympatická a talentovaná Elizabeth Debickiová, o níž se v poslední době mluví díky thrilleru Tenet. I s pouhými osmi epizodami na účtu (neobjevila se ve všech deseti) si Corrinová dokázala podmanit celou fanouškovskou základnu jak samotného seriálu, tak celé královské rodiny.

VIDEO: Doleželová jezdí k novému muži. Proč ty manévry? A Brejchová se obula do Brodské.

Video
délka: 03:01.82

Doleželová jezdí k novému muži. Proč ty manévry? A Brejchová se obula do Brodské. Bára Horáková, Lukáš Červený

Některé diváky ale zřejmě překvapení, že je Emma Corrinová protiklad Diany. Na sociálních sítích ráda provokuje a neštítí se i trochu té kontroverze. Pro nové číslo British GQ se Emma oblékla do černých latexových šatů. Na tom by nebylo nic pozoruhodného, kdyby na jedné ze dvou zveřejněných fotek neukázala neoholené podpaží.

Zvyk dob minulých, podobně jako Madonna či její dcera Lourdes Leon, přenesla do doby, kdy je ochlupení u žen považováno za odpudivé. Po vlně kritiky i srovnávaček s excesem popové královny Corrinová pro jistotu vypnula komentáře. Lascivnější snímky si magazín už nechal pro sebe. Na nich je herečka v síťovaných „šatech“, pod nimiž má černé spodní prádlo a místo podprsenky zelenou páskou přelepené bradavky.

VIDEO: Bartoška je po náhlé operaci v nemocnici! Dcera Blaženy ze Slunce, seno sbalila miliardáře! A Šteindler si dělal legraci z Jakeše!

Video
délka: 02:33.60

Bartoška je po náhlé operaci v nemocnici! Dcera Blaženy ze Slunce, seno sbalila miliardáře! A Šteindler si dělal legraci z Jakeše! Blesk

Fotogalerie
55 fotografií