Matka princů Williama (38) a Harryho (36) zemřela 31. srpna 1997. Ani po třiadvaceti letech od tragické nehody na ni však svět nezapomněl a každoročně si připomíná její památku. Ročně také vznikne několik televizních počinů o jejím životě.

Těmi nejnovějšími, a o kterých se mluví nejvíce, jsou dokument Diana: The Truth Behind the Interview (Pravda o rozhovoru), probírající pozadí jejího rozhovoru pro BBC, v němž princezna promluvila o nešťastném manželství s následníkem trůnu.Kromě toho také nyní fanoušky zajímá i čtvrtá řada populárního seriálu Koruna.

Video: Menzelová šokovala 3. dítětem! Utajila těhotenství i porod. A poslední píseň Karla Gotta

Video
délka: 02:36.52

Menzelová šokovala 3. dítětem! Utajila těhotenství i porod. A poslední píseň Karla Gotta Bára Horáková, Lukáš Červený

V návaznosti na znovuožívající zájem veřejnosti o jeho sestru zveřejnil Charles Spencer na twitteru dosud nepublikovanou společnou fotografii z dětství, datovanou rokem 1967. Diana má na sobě bílé šatičky s jemnými růžovými proužky, ladící s červenými sandálky. O hlavu menšího Charlese rodiče oblékli do modrých kraťásků a šedomodrého polo trička.

Spencer se rozhodl fotografii nijak nekomentovat a jednoduše nechal fanoušky nahlédnout do jednoho z mnoha krásných a klidných okamžiků princeznina soukromého života před hořkým nástupem do služeb Jejího veličenstva.

VIDEO: Pravda o smrti Menzela – zemřel s covidem! Gottová se vrací do Finska k Timovi. A hvězda Šlapeta bojuje o život!

Video
délka: 02:29.98

Pravda o smrti Menzela – zemřel s covidem! Gottová se vrací do Finska k Timovi. A hvězda Šlapeta bojuje po život! Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
85 fotografií