V amerických médiích jsou jako doma, těm za velkou louží, tedy v Evropě, se obloukem vyhýbají. Vévodové ze Sussexu jsou od březnového zanechání královských povinností trnem v oku britské společnosti, která na ně nahlíží skrz prsty, a pro vlastní dobro ji zbytečně nedráždí výmluvnými rozhovory na domácí půdě. Když se ale jedná o jejich osobní zájmy, všechno jde stranou.

Video: Dominika a Tim žádají o sociální byt! A syn ochrnuté Ivanky Deváté dostal infarkt

Video
délka: 02:04.18

Dominika a Tim žádají o sociální byt! A syn ochrnuté Ivanky Deváté dostal infarkt Bára Horáková, Lukáš Červený

Stejně jako před několika týdny Meghan Markleová pozdravila účastníka americké talentové soutěže, který si neprávem odseděl tři dekády ve vězení, poslal princ Harry virtuální zdravici svému kamarádovi, soutěžícímu v televizním pořadu Strictly Come Dancing JJ Chalmersovi. A stejně jako manželka to učinil z pohodlí svého gauče. Během vstupu se princ tvářil šťastně a nadšením máchal rukama, což dojalo i jeho přítele.

Chalmers v minulosti sloužil v námořní pěchotě britských ozbrojených sil Royal Marines v Afghánistánu, kde byl těžce zraněn. S Harrym se seznámili na hrách Invictus, které spoluzaložil s princem Williamem (38). „Nebýt her, nedostalo by se mi impulsu pro změnu mého života. Nebýt Harryho, nebyl bych tu,“ nechal se slyšet Chalmers.

VIDEO: Ivanka Devátá po mrtvici ochrnula! A Matušková přiznala nového muže

Video
délka: 02:20.92

Ivanka Devátá po mrtvici ochrnula! A Matušková přiznala nového muže 

Fotogalerie
83 fotografií