Několik měsíců po tom, co se Harry a Meghan alespoň částečně usadili v pronajatém sídle v Los Angeles, jehož hodnota se odhaduje na bezmála 240 milionů korun, se choť britského prince rozhodla do domu nastěhovat svoji matku Doriu. A není to proto, aby se maminka necítila osamocená. Meghan Markleová totiž usoudila, že s nastěhováním matky k sobě zabije rovnou dvě mouchy jednou ranou – bude ji mít nablízku, a hlavně si tak zajistila chůvu za minimální náklady pro malého Archieho, které může stoprocentně důvěřovat.

„Doria tam má vlastní apartmá. Několik Harryho kamarádek ho popichovalo, že žije se svojí tchyní, ale on s ní má hezký vztah,“ ubezpečil podle deníku The Sun veřejnost nejmenovaný zdroj z princova okolí, že je Harry s nápadem mít tchyni neustále poblíž spokojený. Ostatně i on si našel v LA spřízněnou duši, která jemu a Meghan pomáhá postavit se po odchodu z královské rodiny na vlastní nohy. Tou je hollywoodská herečka a zpěvačka Liza Minelliová. „Liza nabídla svoji pomoc, protože si byla blízká s Dianou,“ potvrdil Harryho známý s tím, že Harryho kromě odchodu trápila i izolace způsobená pandemií koronaviru. Hollywoodská herečka navíc moc dobře zná stinné stránky popularity, která je zvláště v paparazzi nabitém Hollywoodu někdy opravdu skličující.

VIDEO: Harry a Meghan: Zbavili se svatebních darů za 200 milionů!

Video
délka: 00:32.86

Novomanželé Harry a Meghan: Zbavují se svatebních darů za 200 milionů! Tereza Kühnelová

V pronajatém domě v Los Angeles podle informací britského Daily Mailu neplánuje být Meghan Markleová a princ Harry už moc dlouho. V současné době se mají ohlížet po vlastním bydlení na další hvězdné adrese – Beverly Hills 902 10. Tam má už léta svůj domov i Meghanina matka Doria, a tak je výhodou, že nebude muset v budoucnu být s nimi neustále pod jednou střechou, zůstane ve vlastním, a přitom bude dvojici jako pečující babička a chůva v jednom pro synka Archieho neustále po ruce.

VIDEO: Šokující rezignace prince Harryho očima experta Forejta: O ambicích Meghan a zklamání Alžběty II. 

Video
délka: 39:48.68
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Šokující rezignace prince Harryho očima experta Forejta: O ambicích Meghan a zklamání Alžběty Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
64 fotografií