Rodinné vztahy vždycky patřily a budou patřit k těm náročnějším, ovšem to, co se děje kolem vévodkyně Meghan, možná už trošku přesahuje hranice. Její nevlastní sourozenci, sestra Samantha (55) a bratr Thomas, totiž na někdejší seriálovou hvězdičku rádi házejí v médiích špínu. Samantha obviňovala manželku prince Harryho (35), že svým chováním téměř zabila jejich společného otce Thomase Marklea Seniora (75), a podle Thomase Marklea Juniora jí zase vděčí za to, že nemá ani kde pracovat, ani kde bydlet!

Se svou snoubenkou Darlene, jejím synem a dvěma psy musí bydlet v jednom jediném maličkém pokoji levného hotelu. V celém Grant's Pass ve státě Oregon mu prý kvůli Meghan nikdo nechce pronajmout dům či dát práci, protože má kvůli Meghan otřesnou pověst. Každý v oblasti ho prý sleduje a pomlouvá ho. „Hůř mi snad nikdy v životě nebylo,“ štkal Thomas Markle v (samozřejmě placeném) rozhovoru pro britský plátek The Sun. „Všechno je to kvůli tomu, že se můj život stal pozorně sledovaným, aniž jsem za to jakkoli mohl. Každý můj krok všichni kolem mě sledují pod drobnohledem. Je těžké to přijmout, když jsem o to vůbec nežádal,“ stěžuje si.

„Stále jsem bez práce, zkoušel jsem to na několika místech, ale pokaždé, když slyší mé jméno, nemám šanci. Dokonce jsem zkusil zažádat i o práci, na kterou mám příliš vysokou kvalifikaci. Něco takového mě přitom v minulosti nikdy netrápilo. Problém je v tom, že jsem známý jako Thomas Markle, šílený bratr Meghan Markleové,“ zlobí se třiapadesátiletý sourozenec vévodkyně ze Sussexu. Bydlení zase nemůže sehnat z toho důvodu, že na předchozím místě, kde žil, nebyl schopen platit nájem, a majitel bytu ho prý vyhodil a roznesl o něj drby. „Na mé jméno ale nikdy nebylo vedeno žádné soudní vystěhování, všechno jsou to jen lži,“ hájí se.

„Meghan by mi měla pomoct se se vším vyrovnat, hlavně s tou nechtěnou popularitou,“ je přesvědčen Thomas Markle Junior. „Pořád mi přece může pomoci. Přeji jí jen to nejlepší s dítětem, ale je to těžké, když vidím, jak utrácí nehorázné peníze za večírky před narozením dítěte, cestuje po celém světě, létá tryskáčem a dělá jiné věci, zatímco já nemám nic. Peníze, které za to utratí, by mi přitom zajistily řádné živobytí,“ dodal Thomas. Patrně si přitom vůbec neuvědomuje, že právě Meghanino špatné hospodaření z peněz daňových poplatníků je hořkým trnem v očích většiny obyvatel Velké Británie. Rozhodně by je nepotěšilo, kdyby měla platit i za svého marnotratného bratra!

VIDEO: Meghan a její „sokyně“ Kate Middletonová (37) na Wimbledonu

Video
délka: 03:14.03

Kate a Meghan na Wimbledonu youtube

Fotogalerie
75 fotografií