Zájem novinářů britské královské rodině není příliš po chuti. Není to ovšem tak dávno, co se jeden z nejnovějších přírůstků nejslavnějších Angličanů s modrou krví, vévodkyně Meghan usilovně snažila najít si místečko na stránkách tamního tisku, i kdyby to měly být společenské magazíny.

Na své setkání s Meghan a na její nesnadné začátky v zemích Spojeného království v roce 2013 zavzpomínala novinářka Katie Hindová. Tehdy ovšem byla ještě vévodkyně mladou ambiciózní hollywoodskou hvězdičkou, která se toužila prosadit i v Británii a přemýšlela o flirtu s ženatým mužem!

„Psal se rok 2013, když jsme se já a Meghan setkaly v pětihvězdičkovém hotelu Sanctum Soho, tehdy populárním mezi celebritami, a společně se u studeného rohového stolu hřály u téhož radiátoru,“ vzpomíná Hindová. Meghan tehdy jen málo připomínala budoucí šlechtičnu. Na sobě měla nepříliš luxusně vyhlížející zimní kabát, džíny a pár lodiček na vysokánském podpatku. Hindová ji varovala, že nedá-li si pozor, snadno se stanou kořistí londýnské dlažby.

Budoucí vévodkyně byla tehdy hvězdičkou v nepříliš známém seriálu a usilovala se prosadit v Británii. „Přišla mi hezká, ale ne mimořádně, dokud mě neobdařila svým hollywoodským úsměvem,“ zavzpomínala Hindová.

Podle ní šlo tehdy Meghan především o to, aby se dostala do jejího sloupku na poslední straně jistého společenského magazínu. Hindová to několikrát odmítla, ovšem agent mladé herečky byl natolik neodbytný, že nakonec svolila. „Zjevně měla dar nacházet důležité kontakty,“ popsala Hindová.

Povídaly si prý o Meghanině rozvodu s filmovým producentem Trevorem Engelsonem a také o novém objevu, který se Meghan začal dvořit na instagramu a jí se také velmi zamlouval. Šlo o fotbalového obránce Ashleyho Colea, notorického sukničkáře a v té době i ženatého muže. Hindová cítila povinnost Meghan před ním varovat. Každopádně jedno se ale dívce podařilo. Novinářka o ní a o Coleovi do společenského sloupku skutečně napsala. Rozloučily se prý přátelským obětím.

„Nedlouho poté se Meghan objevila na charitativním obědě, na kterém pomáhala rozdávat ocenění,“ vylíčila Hindová. Tehdy se údajně zeptala televizní moderátorky Lizzie Cundyové. „Neznáš nějaké slavné muže? Jsem svobodná a opravdu miluju Angličany.“ Přinejmenším tenhle sen se tedy vévodkyni ze Sussexu o mnoho let později vrchovatě vyplnil. Ostatně, zdá se, že k němu byla přímo předurčena!

Fotogalerie
150 fotografií