Dokument pro ITV po dlouhé době nadzvedl příznivce britské monarchie z křesel. Bývalá americká televizní hvězdička Meghan Markleová (38) si v něm například stěžuje, jak těžké pro ni bylo těhotenství pod drobnohledem britské veřejnosti, a neméně šokovala i slova rusovlasého prince Harryho, v nichž zhodnotil svůj vztah s následníkem trůnu, princem Williamem (37). „Jako bratři máte dobré dny a špatné dny,“ pronesl například blazeovaně.

Podle britského magazínu k roztržce mezi královskými sourozenci notně přispívá i skutečnost, že se jednoho dne stane z Williama král. „Ale podívejte se, jsme bratři a vždycky budeme bratři. I když v tuto chvíli se naše cesty rozešly. Ale stále tady pro něj budu k dispozici, protože vím, že i on tu pro mě taky vždycky bude,“ nechal se slyšet vévoda ze Sussexu. „Nevidíme se tolik, jak jsme byli zvyklí, protože jsme oba tak strašně zaneprázdnění. Ale já ho upřímně miluji,“ zdůraznil.

Uvedení tohoto dokumentu se opět nelíbilo ani britské veřejnosti, jíž se zdál až příliš otevřený, ani královské rodině, jelikož prý údajně nyní odvrací pozornost celého světa od pracovní cesty prince Williama a jeho manželky Kate Middletonové (37) do Pákistánu, tedy jedné z nejnebezpečnějších zemí, kterou pojí s Velkou Británií společná minulost. Podle nepsaných pravidel v královské rodině by mělo platit, že oficiální zahraniční cesty by ostatní členové rodiny neměli zastínit svým jednáním, zatímco vévoda a vévodkyně ze Sussexu si zase ukradli veškerou pozornost pro sebe...

Mnohé ženy totiž dojímala otevřená zpověď Meghan, která se slzami v očích popisovala, jak moc se stal její život složitým poté, co se stala součástí anglické šlechty. Před svatbou si prý nedokázala ani představit, jak moc se všechno změní, a ani netušila, jak moc se stane zranitelnou, jakmile otěhotní. „A když pak máte novorozence a snažíte se být dobrou mámou a zároveň manželkou…, však víte…“ líčila. „Skoro nikdo se mě ani nezeptal, jestli jsem v pohodě. Ale dobrá věc je, že mám své dítě a svého manžela… a ti jsou ze všech nejlepší,“ dodala šťastně. VIDEO: Tehdy bylo ještě všechno idylické: Malí princové s rodiči Charlesem a Dianou.

Video
délka: 01:53.08

Malí princové hrají na klavír. Rodiče Charles a Diana přihlížejí. Youtube.com

Fotogalerie
112 fotografií