Seznam aktivit, které si může vévodkyně Meghan připsat do svého životopisu, neustále roste. I přesto, že je technicky na mateřské dovolené, novopečená maminka má pořád co na práci. Naposledy na sebe upozornila jako dočasná šéfredaktorka módního magazínu Vogue, který se začne prodávat 2. srpna. 

Podle protokolu by se měla Meghan věnovat královským povinnostem a zapomenout na život celebrity, vévodkyně ale toto pravidlo ráda porušuje. Ukázkou je její poslední oznámená aktivita, která se ovšem skrývá za charitativní činnost. Meghan se spojila se čtyřmi známými maloobchodníky, u nichž bude prodávat svou vlastní kolekci pracovního oblečení. 

Charitativní projekt má pomáhat ženám, které se snaží navrátit do pracovního procesu, například po mateřské dovolené, nebo dlouhé nezaměstnanosti. „Za každý prodaný kousek darujeme jeden na charitu," prozradila sama vévodkyně v magazínu Vogue. „Nejenom, že budeme součástí jednoho příběhu, ale také nám to připomene, že jsme v tom všichni společně," dodala natěšená maminka dvouměsíčního Archieho

Meghan se spolčila se značkami Marks & Spencer, John Lewis & Partners, Jigsaw a Misha Nonoo a výdělky z prodeje poputují na charitativní projekt s názvem Smart Works. Kolekce vévodkyně ze Sussexu by se v obchodech měla objevit ještě koncem tohoto roku. 

Je to pro ni vskutku perfektní skloubení dvou věcí, které miluje - módu a pomáhat ženám. Navíc některé vybrané značky dokonce vévodkyně sama nosí. Třeba značku Misha NoNoo na sebe oblékla, když se na veřejnosti poprvé objevila po boku prince Harryho

VIDEO: Princ Harry a Meghan Markle poprvé oficiálně spolu na veřejnosti

Video
délka: 00:55

Princ Harry a Meghan Marklelová poprvé oficiálně spolu na veřejnosti youtube.com

Fotogalerie
139 fotografií