Vysněného synka, kterého pojmenovali Sanel, se Jasmina s Rytmusem dočkali v pátek, kdy ho Jasmina přivedla na svět císařským řezem. Rytmus chodil samozřejmě každý den čerstvou maminku s miminkem navštěvovat a štěstím jen zářil.

Jinak tomu nebylo ani v neděli večer, kdy okolo šesté hodiny dorazil ve svém luxusním autě na soukromou kliniku, jak informoval slovenský deník Plus JEDEN DEŇ. Tentokrát mu ale dělala společnost i Gábika Drobová, která je pro Jasminu tzv. „druhou maminkou". „Malý je skutečně krásný," prozradila přítomným novinářům Gabriela, která v porodnici strávila přibližně hodinu a půl.

Drobovou a Alagič Vrbovskou pojí dlouholeté přátelství. „Ani nevíte, jakou radost zažívám, když je v mých silách pomoci lidem okolo mě plnit jejich sny. I když mi vlastní děti zatím nebyly dopřány, cítím se jako hrdá máma," napsala před časem u jejich společné fotografie na instagramu Drobová.

V pondělí večer už si mohli rodiče malého Sanelka odvézt domů, jak prozradil Rytmus na svém profilu. Ve videu, kde napsal: „Vítej doma," hladí novorozence na nožičkách. V pozadí zní píseň Sanel, kterou složil na jeho počest ještě před jeho narozením. 

O pár hodin později se pak hrdý otec pochlubil společnou fotkou se Sanelem z postele. „Ještě před pár dny jsem si nedokázal představit, že s mým synkem budeme usínat v našem domě, a je to tady. Povím vám to takhle, dlouho jsem si užíval, cestoval, plnil sny, ale toto se nedá porovnat s ničím. Mít dítě z lásky je dar," rozplýval se rapper na instagramu. 

VIDEO: Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy! Jak to probíhalo?

Video
délka: 06:13

Rytmus už je v balkánské rodině Jasminy Alagičové! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
130 fotografií