Vévodkyně Meghan (37) vyrazila na tenisové utkání své kamarádky Sereny Williamsové (37) spolu s parťačkami z univerzity - Lindsey Rothovou a Genevieve Hillisovou. Jenže svým chováním mnohé poddané pobouřila. Ti ji teď obviňují z toho, že je dětinská. Brunetka totiž všem zakázala, aby ji tam fotili. Jenže na zápase bylo zhruba 12 tisíc lidí a více než milion lidí ho navíc sledovalo v televizi. Jen těžko se tak mohla vyhnout tomu, aby ji tam někdo spatřil. Spíše naopak byla všem dost na očích.

Kromě toho působilo i dost prapodivně, že Meghan se svou dvojicí kámošek seděla v sekci, kde kolem nich bylo asi 40 volných míst. Pouze její ochranka seděla v těsné blízkosti. Ta také dohlížela na to, aby trojici dam nikdo z davů nefotil. Podle strážníků nebylo focení povoleno, jelikož Meghan seděla v ‚soukromé kapacitě‘.

Paní Sally Jonesová (64) například seděla ve stejné řadě jako Meghan, ale nevšimla si jí, dokud za ní nepřišel člen královské ochranky a nezaklepal jí na rameno a nezakázal jí fotit. „Působilo to celé neuvěřitelně náhodně. Bylo jasné, že jsem vůbec nebyla hrozba, jen obyčejná divačka ze střední Anglie, která se přišla podívat na tenis,“ přiznala Mirroru, že ji to celé dost rozhodilo.

Ani dalším lidem se takové omezování nelíbilo a na Meghan, které se na krku houpal náhrdelník s písmenkem A (jako Archie, což je jméno jejího synka), jsou tak nyní dost naštvaní. „Jestli chceš mít soukromí, vrať se do Ameriky a žij v soukromí,“ vzkázal někdejší herečce novinář Piers Morgan s tím, aby nebyla pokrytecká a trapná, jelikož není soukromou osobou, ale vévodkyní ze Sussexu. 

VIDEO: Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci

Video
délka: 02:48

Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci Reuters

Fotogalerie
73 fotografií