Podle biografické spisovatelky královské rodiny měli William (36) a jeho nevlastní sestra Laura Lopes rozepře už jako děti. Zejména v době, když se jejich rodiny v roce 1998 spojily.

William a Laura se příšerně hádali, kdo může za rozbití jejich rodin,“ napsala Katie Nicholl ve své knize Harry a William, která odhaluje prince jako takové za skrytou oponou.

O tom, že měl William s Camillou Parker zpočátku problém, se zmínila už dřív. „William obviňoval Camillu za to, jakou bolest způsobila jeho matce, což nadzvedlo ze židle její dceru Lauru,“ podotkla. „Laura si nenechala nic líbit a vracela Williamovi úder ve smyslu – tvůj otec mi zničil život,“ popsala Nicholl.

Autorka knihy navíc uvedla, že jak Lauru, tak jejího bratra Toma si na škole spolužáci dobírali kvůli poměru Camilly s princem Charlesem (70). „Když Charles telefonoval Camille do jejího domu ve Wiltshire, Laura to zvedla a zakřičela do sluchátka: Proč nepřestanete mamce volat a nenecháte naši rodinu na pokoji?“

„Bylo jí jedno, že je to princ z Walesu, vinila ho z toho, že rozbil manželství jejích rodičů a nebála se to říct i Williamovi,“ dodala dokonce spisovatelka.

Vztah Williama, Laury a Toma se ale nakonec zlepšil v průběhu let, kdy nevlastní sourozenci vyrostli. Dnes už jsou všichni dospělí a dívají se na vše trochu jinak.  

Fotogalerie
42 fotografií