Sestra vévodkyně z Cambridge je poslední dobou stále častěji pronásledována fotografy a novináři – termín jejího porodu se totiž nebezpečně přiblížil. Vědoma si toho je patrně i samotná Pippa, jelikož se už konečně přestala prohánět ulicemi Londýna na kole a běhat do posiloven, aby byla poté, co dá život svému prvnímu dítěti, zase brzy ve formě.

Místo toho byla viděna v krásných květovaných šatech, které její požehnaný stav nádherně zdůrazňovaly, a s unaveným výrazem. Jak se zdá, těhotenství jí dává zabrat – ačkoliv podle všeho na tom pravděpodobně nebude tak špatně jako Kate, která většinu doby, co byla jiném stavu, prozvracela a nakonec i skončila na kapačkách. Během chůze Pippa někomu telefonovala a podle jejího výrazu to nebyl zrovna příjemný hovor. Nezbývá než doufat, že zrovna nehovořila se svým manželem, miliardářem a automobilovým závodníkem Jamesem Matthewsem (43).

Mimochodem, i když by Pippa – ačkoliv na to tedy vůbec nevypadá – měla přivést na svět svého prvorozeného potomka teď v říjnu, nastávající rodiče údajně stále neví pohlaví miminka. A pokud ví, nechávají si to pouze pro sebe, nesvěřili se ani nejbližší rodině. „Jsou nesmírně diskrétní. A upřímně, ani my nevíme nic,“ prozradil dokonce před časem v americké ranní talkshow This Morning Spencer Matthews (29), bratr Jamese a budoucí strýček.

Video
délka: 02:12

Připomeňte si, jak se svět zamiloval do Pippy Middleton. youtube

 

Fotogalerie
42 fotografií