Pippa si sice nevzala prince jako její sestra, ale zato rovnou miliardáře, automobilového závodníka Jamese Matthewse (43). Není tedy divu, že si manželé mohou dovolit luxusní dům v centru Londýna v hodnotě 25 milionů liber, tedy v přepočtu zhruba 717 milionů korun! Teď navíc dvojice své luxusní sídlo musela na čas opustit a pronajmout si jinou nemovitost.

Důvodem je těhotenství Pippy, která pro své miminko musí mít všechno perfektní. Nestrčila tedy jen postýlku do kouta, ale rozhodla se pro přestavbu v hodnotě dalšího 1,2 milionu liber - cca 34,5 milionu korun. Údajně se musela nemovitost vzadu rozšířit, vznikl tam dětský pokojík a také se přidala klimatizace.

Teď už je ale zřejmě vše připravené, jelikož švagrová prince Williama (36) už se nastěhovala zpátky domů. Času má přitom ještě dost, rodit by totiž měla údajně až v říjnu. Middleton je tak pravděpodobně už v sedmém měsíci. Mohla by tím pádem už znát i pohlaví miminka. Jenže je to velká tajnůstkářka a podrobnosti o svém těhotenství tají i před nejbližšími příbuznými.

„Pohlaví neznají. Jsou nesmírně důvěrní a upřímně, my nevíme nic," prozradil nedávno v americké ranní talk show This Morning Spencer Matthews, bratr Jamese a budoucí strýček. Těžko říct, jestli se Pippa svěřila aspoň sestře Kate, k níž měla vždycky velmi blízko.

VIDEO: Záběry z příjezdu Pippy na svou svatbu v roce 2017

Video
délka: 00:53
360p 240p

Záběry z příjezdu Pippy na svatbu. facebook

 

Fotogalerie
87 fotografií