Na královské svatbě byla řada krásných dam, jen jedna z nich ale upoutala média podobně jako Pippa před sedmi lety. Konkrétně módní návrhářka a hlavně nejlepší kamarádka nevěsty Meghan Jessica Mulroney (38). Fotografové ji totiž zachytili, jak stojí na schodech a drží za ruce malé družičky.

Ačkoliv princeznička Charlotte (3) je kouzelná, na tomto snímku upoutaly spíše dokonalé křivky Jessicy a její pevný zadeček, který pravidelně posiluje cvičením. Jen stěží lze uvěřit, že je Mulroney trojnásobnou matkou. Její synové pak dokonce nevěstě pomáhali držet její dlouhý závoj.

Celá situace tak připomíná situaci, kdy Pippa Middleton v roce 2011 pomáhala starší sestře Kate na její svatbě s vlečkou a předvedla u toho své pozadí. Té ale tehdy nebylo ani 30 a navíc byla svobodná a bezdětná, takže udržet si sexy postavičku pro ni nebyl zas takový kumšt.

Fotogalerie: Svatba Harryho a Meghan: Sláva novomanželům!
461 fotografií

Loni se ale i ona dočkala krásné svatby s miliardářem Jamesem Matthewsem (42) a v současnosti s ním čeká první dítě. To by se mělo narodit letos v říjnu. Tím pádem se ještě uvidí, jestli si pověst dámy s krásným zadečkem udrží i po porodu.

VIDEO: CELÝ ZÁZNAM: Svatba Harryho a Meghan očima Františky Čížkové! Jak se kdo oblékl?

Video
délka: 02:04:19.91

CELÝ ZÁZNAM: Svatba Harryho a Meghan očima Františky Čížkové! Jak se kdo oblékl? Redakce Blesk, Reuter

 

Fotogalerie
67 fotografií