V hlubokých dekoltem vyštafírovaná ňadra, vysoké, téměř k rozkroku sahající rozparky šatů, minisukně vystavující nohy na vysokých jehlových podpatcích. Pod průsvity dlouhých toalet pohled na kalhotky a pak už jen stehna. Někdy macatější, než by měla být.

Ve své masovosti takové exhibice těl až nudí. Co ponechat mužům prostor pro fantazii? Dát jim upřenou možnost snít, vzrušeně si představovat nepoznané. Neprodávat vše, co můžete (při snížené soudnosti byste ani neměly), dámy, nabídnout.

Každopádně i zde platí zásada, že v outfitu by měla být jen jedna, na sebe pozornost strhávající dominanta. Buď odhalené nohy anebo atak ňader v dekoltu. Čím je erotická provokace větší, lepé vnady objemnější, tím by měl být styling, volba šatů sofistikovanější. Jinak těžko zabránit dojmu odsouzeníhodné vulgarity, eleganci odporující vulgarity. 

Eliška Křenková: Plizé etuda

Mladá a nadějná herečka nevsadila na vábničku erotiky v prvním plánu. Naopak se od hlavy po paty schovala v roztaženém vějíři skladů vodově fialkového zbarvení. Oslovila neobvyklým střihem toalety. Byla jiná, něžná, tajemná a připomínala lasturu.

Známka: 1

 

Františka se tentokrát zaobírá tématem cudnosti

Monika Leová: Tělo jako důkaz

Modelka a moderátorka na TV Prima náleží k ženám, jež se stylistických přešlapů nedopouštějí. V případě této róby, jež ve vysokém bočním rozparku a živůtku ukázala pružné, cvičením zdokonalené tělo, se však zcela netrefila. Krajkou zdobené kalhotky jsou na hraně a v souvislosti s polonahou figurou vyznívají lacině.

Známka: 2-

 

Františka se tentokrát zaobírá tématem cudnosti

Nela Slováková: Ordinérnost v oparu růžové

Model hodný budoárů pracovnic červenou lampou označených domů pro pány, chce se poznamenat na adresu bulvární, Instagram svými akty zásobující hvězdičky. Kosticemi vyztužené krajkové body plus nemožná slupka nohy odhalující sukně postrádají jakoukoli noblesu. Prosvítající bílé prádlo pod krajkovými nohavičkami je dalším zářezem do pažby nevkusu.

Známka: 5

 

Františka se tentokrát zaobírá tématem cudnosti

Veronika Procházková Chmelířová: Vytříbená opulence

Šupiny ligotavých pajetek působí v předním u krku uzavřeném díle šatů jako brnění. Vítězná přihrávka na branku erotiky má podobu podprsenku nepřipouštějícího, záda k pasu odhalujícího výstřihu. Rukávy z transparentního šifonu kompaktnost flitrů odlehčují. Sandálky na vysoké jehle s ornamentální, vysoko na nárt se táhnoucí ozdobou představují artefakt.

Známka: 1

 

Františka se tentokrát zaobírá tématem cudnosti

Karolína Mališová: Mini přes čáru

Zdobnost různou výšivkou a reliéfem textilních kvítků bohatě poznamenané látky působí na malé ploše super krátkých šatů, jenž na večerní party Unicredit banky oblékla Česká Miss Earth 2015, únosně. Zatímco jejich hraniční, s plavkami se sukýnkou srovnatelná délka k polemice je. Doprovod doplňků, jejich barevnost k výtce není, akcent volánků je příjemný.

Známka: 2-

 

Františka se tentokrát zaobírá tématem cudnosti

Nikol Švantnerová: Nahota s otazníkem

Do jemné vlečky se táhnoucí róba z tělové pavučiny posetá zářivými křišťály od české Preciosy je sama o sobě působivá. Jednoduchá tuba na tělo od salonu Poner dává atraktivnímu materiálu prostor vyznít, ale i zde je průsvit v praxi problém. Vykrojené, půlky zadku odhalující kalhotky na eleganci nepřidají a krásná nahá ňadra, jež se modelka poněkud nervózně snažila zakrýt prameny vlasů, jsou bez jakékoli prudérnosti k diskuzi na téma kultivovanost erotického ataku.

Známka: 2-

 

Františka se tentokrát zaobírá tématem cudnosti

Daniela Peštová: Hravě cudný tah

Sametový, v živůtku do pásu sdrhnutý model se špagetovými ramínky zde posloužil jako šatová sukně doplněná tenkým, stejně jako ona černým rolákem. Subtilní sandálky na podpatku dodávají outfitu lehkost, čepice výrazný a barevně svěží akcent stejně jako jedinečná luxusní kabelka.

Známka: 1

 

Františka se tentokrát zaobírá tématem cudnosti