Během první řady SuperStar  v roce 2004 se ze Sámera a Šárky staly přes noc hvězdy, které znala celá Česká republika, ale také mezi sebou našli lásku a velké sblížení. Vaňková dokonce připravila Issu o panictví, ale vztah z toho nakonec nebyl. 

Jsme se Šárkou velcí kamarádi. I když se dlouho nevidíme, víme o sobě. To, co mezi námi bylo, si vůbec nepamatuji, je to tak strašně dávno a hlavně Šárka má přítele, takže si žije svým životem,“ řekl Blesku Sámer, který se od SuperStar hodně změnil. Hodně zhubl, tělo má samé tetování a v obličeji už nevypadá jako ten svěží osmnáctiletý hoch. To mimochodem bylo vidět i na mole, kde byl do půl těla. 

Kde vlastně zpívá nebo vystupuje, ví jen on sám. Šárka Vaňková vypadá i po letech vlastně pořád stejně a stále si udržuje štíhlou postavu. Tu předvedla na módní show návrhářky Debbie Brown.

Video
délka: 01:59.60
Video se připravuje ...

Padlá hvězda nebo ještě SuperStar Sámer Issa?! 34. narozeniny takhle dopadly! David Turek, Lukáš Červený

Michaela Nosková se letos v únoru stala dvojnásobnou maminkou, ale už je na své váze. „Kila šla dolů, ale ještě je vše povolené. Cvičím, jak to jde, ale zase ne tolik, abych přišla o mléko. Jasněnku chci kojit co nejdéle,“ míní zpěvačka, která se v Karlových Varech jen otočila. 

Roli modela si užíval další finalista hudební soutěže Jan Bendig. Ale na rozdíl od svých starších kolegů své tělo neodhalil. 

Fotogalerie
31 fotografií