Aneta se po několikaměsíční pauze naplno vrátila do modelingu a na přehlídková mola. Bez její účasti si návrhářka Tatiana Kovaříková nedokáže svou přehlídku představit.

„Známe se léta a Aneta je prostě top. Když vejde na molo, je to prostě hvězda,“ má jasno návrhářka, která se pochlubila svou novou kolekcí v zahradě na Žofíně. Vignerová šla sice jen dvakrát, a to jako první a poslední, ale to je výsada těch nej modelek na mole. 

Video
Video se připravuje ...

Petr Kolečko: První vyznání manželce Vignerové! Markéta Reinischová, Daniel Kristl

Do první řady usedl režisér Petr Kolečko v doprovodu kamaráda a ze své ženy nespustil oči. „Nemám tyhle společenské akce rád, ale když se to týká Anetky, vždy ji podpořím. Opět byla ze všech nejkrásnější, jsem na ni pyšný. Mám krásnou manželku,“ vyznal se Kolečko, kterého dnes čeká další přehlídka, a to Michaela Kováčika, kde jeho dlouhonohá kráska opět předvádí. 

Na afterparty se manželé dlouho nezdrželi, stejně jako Milan Peroutka s manželem Dominikem. Zpěvák byl moderátorem show a navíc vynesl košili ve fialové barvě s obrovskou mašlí, kterou mu navrhla Kovaříková. Večer si užila i jeho maminka se sestrou. 

Mezi hosty nechyběla zpěvačka Helena Vondráčková, spisovatelka Bára Nesvadbová, nebo influencerka Týnuš Třešničková

Fotogalerie
105 fotografií