Zřejmě šlo o masivní infarkt. „Dan popíjel, tančil, řádil... Pak najednou spadl k zemi a... Zemřel!“ popsala Blesku šokovaná očitá svědkyně. Do podniku sice v rámci několika málo minut dorazila zdravotnická záchranná služba, jenže ani přes hodinovou snahu přivolaných lékařů se nepodařilo Valiho přivést zpět k životu...

Pro všechny okolo to byl obrovský šok a o pár hodin později i pro jeho skalní fanoušky. Bohužel ti se s Danem budou moct rozloučit jen ve vzpomínkách. 

Video
Video se připravuje ...

Maxim Turbulenc: S alkoholem už jsme sekli! David Turek, Elmer Carvalho

„Vážení, přednostně bychom vám chtěli poděkovat za kondolence a milé zprávy, co píšete - velice si jich vážíme. Těší nás, že na našeho tátu / bráchu / syna / strejdu vzpomínáte jako na skvělého chlapa s úžasným smyslem pro humor, který všem dokázal vykouzlit úsměv na tváři a měl rád kolem sebe veselo. Myslíme si, že by nechtěl, abychom příliš truchlili. Byl by určitě raději, kdybychom si na něj zavzpomínali u panáka a dobrého jídla. Však vy víte,“ napsala rodina na facebooku. 

Jako rodina jsme se rozhodli rozloučení uskutečnit v úzkém rodinném kruhu. Budeme moc rádi za respektování našeho rozhodnutí. Děkujeme."

Zpěvák zemřel 13. dubna ve věku 53 let a po sobě zanechal manželku Ivetu, s níž se před lety rozvedl, a dvě děti. 

Fotogalerie
34 fotografií