Před pár dny uspořádala velkolepou oslavu roční dceři Rozárce Agáta Hanychová (38), teď se nenechala zahanbit ani její parťačka Ornella, která se nedávno vrátila celá zdecimovaná z drsné reality show Survivor. Koktovic rodinka se tedy vydala do restaurace na pražské Kampě. „Bylo to fakt povedený, protože tam byla ještě moje babička s dědou, pro naše děti tedy praděda a prababička. Asi čtyři hodiny jsme si poseděli a povídali si v rodinném kruhu,“ pochvalovala si Ornella.

Na rozdíl od Agáty, která se do pečení pustila sama, si ale Ornella práci ulehčila. „Dorty jsme koupili. Na to už jsem neměla čas a ani bych to nesvedla, protože Pepa má rád větrník a ten jsem ještě nepekla,“ prozradila Koktová s tím, že Pepu ‒ poté co mu vyčetla, že on jí v únoru k narozeninám donesl „jen blbou kytku!“ – podarovala košilí. „Musela jsem se řídit jeho parametry, ale byl spokojený. Od rodiny pak dostal ještě nějaký flašky,“ prozradila Ornella. Lilianne pak dostala především hračky a hlavně vysněnou panenku!

Šokující přiznání manžela: Žiju už jen kvůli dětem!

Rodina je to, co prý Josefa Koktu drží ještě naživu! „Je to až s podivem, jak mě děti vážně udržují ve formě. Možná, že kdybych neměl malé děti, tak tu už nemusím být. A určitě bychom spolu už nebyli s Ornellou...“ přiznal otevřeně pro Extra.cz.

Fotogalerie
39 fotografií