„Nové vlasy, nová já.“ Těmito slovy představila Veronika Khek Kubařová na sociální síti svou novou image, která je skutečně velmi překvapivá. Herečka, která se po dlouhá léta pyšnila skutečně krásnými loknami, se ukázala v instastories s mnohem kratším sestřihem, než je u ní zvykem. „Princeznovský“  účes tvořený dlouhými kadeřemi nahradilo rošťácké vlnité mikádo!

Je samozřejmě otázkou, co ji k tomuto překvapivému rozhodnutí vedlo. V poslední době šokovala „klučičí“ vizáží třeba herečka Tereza Ramba (34), u níž ale byla na vině role ve filmu, kde zrovna hrála – v Zápisníku alkoholičky se totiž její hrdinka ve slabé chvilce psychického kolapsu ostříhá a vyholí si na části hlavy vlasy. Je tohle případ i Kubařové? To nejspíš ukáže až čas.

Video
Video se připravuje ...

Veronika Khek Kubařová: Naivky v pohádkách nesmí vyznít jako blbky, děti to cítí. videohub

Nový účes si teď Veronika každopádně může dovolit. V divadelní roli Panenky Marie v novém muzikálu Anděl Páně, který vznikl podle úspěšné pohádky režiséra Jiřího Stracha (49) a bude mít co nevidět svou premiéru v Hudebním divadle Karlín, totiž nosí paruku. Ta je skoro k nerozeznání od jejích původních kadeří, je jen mnohem delší... a tak pod ní může usměvavá herečka klidně skrýt své nové vlásky.

Ve hře je pak ještě samozřejmě varianta, že šlo o umně pořízenou fotku, která pouze budí dojem sestříhaných vlasů, zatímco jejich délka se ve skutečnosti nijak nezměnila, jen zamaskovala. Zda ale Kubařová tahá své příznivce za „fusekli“, anebo se skutečně rozhodla k této drastické změně, na to si budeme muset počkat. Až zveřejní nějaké další své fotky... anebo až se objeví někde na veřejnosti.
Fotogalerie
75 fotografií