Čtvrtek 30. května 2024
Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila
Oblačno, déšť 21°C

4 vánoční nestydové! Hvězdy štědrovečerních pohádek šly donaha

/
 • Veronika Khek Kubařová
  24. prosince 2022 ● 09:11

  Na Štědrý večer či na 1. svátek vánoční je uvidíme v nových pohádkách, za sebou už mají ale pořádně šťavnaté role a erotické scény, kde leccos ukázali. Kteří pohádkoví hrdinové letoška se takto »vybarvili«?

 • 1.

  Tajemství staré bambitky 2: Kubařová v posteli s Dykem

  Na Štědrý večer vsadila Česká televize na dvě pohádky, shodou okolností se v obou případech jedná o »dvojky«, tedy pokračování. V 19 hodin si diváci budou moci rozbalovat dárečky u pohádky Tajemství staré bambitky 2. Znovu se tam shledají se staronovými hrdiny - Tomášem Klusem (36) a Kamilou Janovičovou (30) alias králem Jakubem a jeho milovanou Aničkou. Ti už jsou manželé a mají dokonce roztomilou dcerku Johanku v podání Valentýny Bečkové (9). Tentokrát je  ale s hledáním lásky na řadě Aniččin otec Karaba neboli Ondřej Vetchý (60). Jeho samota je u konce, jelikož se zamiluje do královny ze sousední země, roztomile nešikovné Julie. Tu si zahrála Veronika Khek Kubařová (35).

   

  Nemáme problém ji uvěřit, že je postavou z pohádky. Doposud to byly především princezny (Princ Mamánek, Nejkrásnější hádanka a další), nyní královna... Jenže má za sebou i úplně jiné role a její kariéra je ve skutečnosti plná docela lechtivých a odhalených scén. Zatímco pro dětského diváka debutovala v pohádce Nejkrásnější hádanka, ve stejném roce ji režisér Juraj Herz (†83) obsadil do válečného dramatu Dívka a kouzelník, kde musela sundat nejen podprsenku, ale i kalhotky. A rovnou tu měla sexuální scény s Ivanem Trojanem (58). A to jí v té době bylo jen 21 let, a tak to pro ni jistě nebyla procházka růžovým sadem. Ovšem za svůj výkon získala cenu Televizní objev roku 2009. 

  A neváhala se odhalovat ani v dalších filmech, například ve snímcích Můj vysvlečený deník, Škoda lásky či Ženy v pokušení.V posledním zmiňovaném filmu jsme ji viděli v posteli s Vojtou Dykem (37). „Na odhalenost těla jsem z různých postelových scén zvyklá. Nějak jsem vůči tomu imunní,“ řekla na toto téma Veronika kdysi v rozhovoru pro Deník

  Kdy dávají »Bambitku«? ČT1 24.12.2022 19:00 

  Video
  Video se připravuje ...

  Veronika Khek Kubařová z princezny královnou: Přerod ukáže Tajemství staré bambitky 2 Bioscop

 • 2.

  Tajemství staré bambitky 2: Janovičová s »bobrem«

  A přehnaně cudná není ani samotná představitelka pohádkové královny Anička, Kamila Janovičová. Ta odhodila oblečení při natáčení klipu zpěváka Tomáše Pastrňáka. A ačkoliv se song jmenuje výmluvně »Bobr«, předek tam vlastně vůbec neukázala. Diváci se mohli pokochat pouze pohledem na její nahá záda a pozadí, jak stála ve vodě. 

  Video
  Video se připravuje ...

  Tomáš Pastrňák ve svém novém klipu svlékl herečku Janovičovou! Youtube.cz

  Hned několik sexuálních scén měla též ve filmu Spolu, kde si zahrála s Veronikou Źilkovou (61) a Štěpánem Kozubem (26). Partnerem jí při ních byl Marek Němec (41). 

  Kdy opakují »Bambitku«?  ČT1 26.12.2022 15:40  

 • 3.

  Anděl páně 2: Královna nahoty Vica Kerekes

  A až na Štědrý večer skončí jedno pohádkové pokračování, vystřídá ho hned druhé. Česká televize totiž vsadila na oblíbeného Anděla Páně 2. O tom, že hlavních rolí Uriáše a Petronela se opět ujali Jiří Dvořák (55) a Ivan Trojan (58), jistě není potřeba dlouho mluvit. Ovšem ve trojce se oba opět zatoulali na zem, kde jim učarovala především krásná Magdalena v podání Vicy Kerekes (41). A jelikož tahle rusovláska s maďarskými kořeny se v minulosti opravdu před kamerou nestyděla, je div, že se nečervenáme už jen při pohledu na ni. 

  Asi nejvíce si ji můžeme pamatovat ze sexuálních scén s Jiřím Macháčkem (56). V celé kráse se odhalila napříkad ve snímku Muži v naději a v Nestydovi si zase pro změnu stříkala na ňadra a intimní partie šlehačku. A ani tady seznam nekončí. Odvážná byla i ve filmu Krycí jméno Holec, sexuální scénu zvládla i v Burácení či v Nedodrženém slibu. V seriálu Clona tančila u tyče a ve filmu Tenkrát v ráji na nás vyšpulia alespoň zadeček. Zdá se, že ale sama herečka ví, že už toho bylo možná až dost.

  3771513:full:false:false:false

  „Narodila jsem se jako žena, takže mi rozhodně nevadí, že se mužům líbím. Nemám se za co stydět,“ tvrdila pro Aha! ještě před pár lety, ale později názor přehodnotila. „Už si na odhalené scény ve filmech dávám větší pozor. Do smlouvy jsem si nechala dát formulku, která zakazuje užít úplnou nahotu,“ dodala sexy zrzka. A je prostě pravda, že jí to sluší i oblečené v pohádce...

  Kdy dávají Anděla Páně 2? ČT1 24.12.2022 20:40

  Video
  Video se připravuje ...

  Vica Kerekes: Natáčení Anděla Páně bylo náročné. Snažila jsem se být statečná Igor Březina / BPŽ

 • 4.

  Krakonošovo tajemství: Jan Nedbal v Boženě

  Zbrusu nová je pak pohádka Krakonošovo tajemství režiséra Petera Bebjaka (52), kterou Česká televize původně plánovala nasadit na Štědrý večer, ale nakonec dala přenost zmíněné »Bambitce« a novou pohádku přesunula až na Boží hod. V roli Krakonoše zde uvidíme Davida Švehlíka (50), hlavní zápornou roli zámeckého pána Štěpána si zahrál Jakub Prachař (39), vnuk slavného Trautenberka Ilji Prachaře (†81). O romantickou linku se postarají bratr Štěpána, Adam, tedy Jan Nedbal (32), a krásná Liduška neboli Lenka Skleničková (23). 

  A abychom byli přece jen trochu spravedliví, tentokrát potěšíme spíše dámské oko, než to pánské, jako v předchozích kapitolách článku. Pořádně žhavé erotické scény má totiž za sebou totiž především Nedbal. Nemáme ani tak na mysli Vánoční příběh, kde na romantickou chvilku s vdanou Janou Plodkovou (41) nedošlo a on nakonec líbal raději mladou a nezadanou Saru Sandevu (25), ale spíše minisérii Božena.

  Ta byla jednu dobu velkým trumfem v rukávu opět České televize. Kromě Ani Geislerové (46) a Jana Hájka (44) tam zazářila rovněž Anna Kameníková (28) coby mladá Božena. A jejího milence, básníka Václava Bolemíra Nebeského, ztvárnil právě Nedbal. Jestli do té doby měl už nějaké fanynky, po této roli mu zřejmě jejich počet stoupl geometrickou řadou.

  Kdy dávají Krakonošovo tajemství? ČT1 25.12.2022 20:10

   

  Více odvážných fotografií najdete v naší galerii ->

  Fotogalerie
  261 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

zuzakirsch: V době porna má šokovat tohle?

(25. 12. 2022 08:44)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy