Čekalo se, že Vondráčková, která má po nešťastném pádu zlomené žebro, naražené rameno a další pohmožděniny, účast zruší. A nebylo by se čemu divit. Zpěvaččin přítel, doktor Jan Měšťák, na čtvrteční oslavě prozradil víc.

„Mám radost, že dnes dorazí i Helenka Vondráčková a zazpívá nám i přes svou indispozici,“ řekl majitel kliniky Měšťák na úvod. Vzápětí ale mnohé šokoval! „Po tom pádu mi poslala fotku svého zadku a zad,“ prozradil. „Nejdřív jsem si myslel, že je to zadek černošky, protože takhle černý jsem dlouho neviděl!“ zavtipkoval docent a zároveň tím naznačil, jak velké zranění utrpěla.

Zpěvačku ale jen tak něco nezlomí, má evidentně tuhý kořínek! Na večírku zazpívala svůj hit Sladké mámení a ještě si pak dělala z karambolu na schodech legraci. „Mám asi nějaký zvláštní žebra, ale vůbec to nebolí,“ smála se Helena a názorně předvedla, že se jí i skvěle dýchá.

Vágnerově dceři přišil uši

Na večírku vystoupil také Karel Vágner (81). Zazpíval nejdřív sám několik svých hitů jako Pramínek vlasů nebo Mám fotbal rád, pak se k němu připojila i dcera Barbora (25). A prozradil, že jí právě v Esthé před lety přišívali odstáté uši. Také svému kamarádovi Měšťákovi s humorem vytkl, že na klinice neprodlužuje penisy. „To by byl kšeft,“ smál se.

Jídlo na schodech do sklepa

Oslavu si nenechala ujít celá řada známých tváří. Kromě modelky Jany Doleželové (42) dorazil také Ben Cristovao (36) nebo zpěvačka Debbie (30), které na klinice vyretušovali vrásku na čele. Dorazila také influencerka Nikol Leitgeb (36) s manželem. Raut si chtěli vychutnat v klidu, takže se s jídlem uchýlili na schody do sklepa!

Video
délka: 02:11.32
Video se připravuje ...

Dodavatelé energií opět zdražují! Podivné úmrtí šéfa Lukoilu. A zdravotní stav Vondráčkové 

Fotogalerie
45 fotografií