Před dvěma roky to bylo naposledy, co Bára veřejně představila přítele, tehdy jím byl profesor Andrej Sukop. Dva roky tajili, že jsou milenci, a když to na premiéře dokumentu Steva Lichtaga o Miloslavu Stinglovi prasklo, pěla ódy. Ale zřejmě to nebylo tak idylické, protože spisovatelka je sama. 

Přítele nemám, jsem sama, ale mám spoustu mužských kamarádů a vím jistě, že přátelství mezi mužem a ženou existuje,“ tvrdí Nesvadbová, jež si na samotu nebo nezájem rozhodně nestěžuje. 

Video
délka: 03:19.48
Video se připravuje ...

Bára Nesvadbová o svých ex: Nikdy jsem neměla hezkýho chlapa!  Markéta Reinischová

Prožila jsem krásné léto cestováním, ať už s dcerou, s kamarádkami, nebo s kamarády. Byla jsem v Toskánsku, ale i v Česku,“ usmívá se Bára, která na lásku nezanevřela. „Věřím v lásku a vím, že tu osudovou potkám,“ usmívá se. 

Zakladatelka nadačního fondu Be Charity na své expartnery nezanevřela, ale v jednom má jasno: „Nikdy jsem neměla hezkého chlapa. Tím nechci nikoho urazit, ale je to tak. U partnera mi jde o intelekt a ne o vzhled.“ 

Jejím životem prošel politik a otec jejich dcery Bibi Karel Březina, producent Lešek Wronka (62), jihlavský podnikatel Lukáš Novák (42) nebo majitel kliniky Filip Dušek. „Se všemi svými ex jsem kamarádka, až na jednoho. Ale to si nechám pro sebe, naštěstí to není otec naší dcery,“ dodala se smíchem blondýnka, která si do výrobny ginu v pražském Vnitroblocku přišla „vyžebrat“ pár korun pro svou nadaci. 

Povedlo se a mám radost, že tahle firma bude součástí naší akce. Sama koktejly nepiju, ale občas mi ho umíchá přítel dcery. Jinak já si raději dám dobré bílé víno,“ říká Bára. 

Fotogalerie
48 fotografií