„Týden nebudu dělat nic,“ hlásila zpěvačka Radana Labajová (42) krátce poté, co dorazila do cílové destinace své dovolené, tedy do Chorvatska. Kdo by ale čekal, že se na jejím profilu na sociální síti začnou objevovat fotky, na nichž bude dávat na odiv pouze své štíhlé tělíčko a umělá ňadra (na podzim roku 2020 si po odstranění vaječníků a vejcovodů v obavě z rakoviny preventivně podstoupila i mastektomii a ňadra nechala vyplnit přirozeně vypadajícími silikony), ten by byl velkém na omylu.

Předsevzetí spočívající v tom, že si alespoň pár dní bude příjemně lenošit, jí moc dlouho nevydrželo. Vzápětí se už v jejích instastories objevily záběry, z nichž je patrné, že se i u moře věnuje pohybu. S sebou si totiž vzala na místo, co se jmenuje Mali Lošinj, cvičící pomůcky. Místo toho, aby se „vyvalila“ na písek a nechala své tělíčko opékat slunečními paprsky, vrhla se do cvičení. „Bez gumy ani na krok,“ uvedla u několikavteřinového záznamu, na němž například pilně dřepuje či unožuje.

Video
délka: 01:15.32
Video se připravuje ...

Skupina Holki: Hudbu děláme zadarmo! Thomas Kruchina, Ondřej Rybár, hudba: freemusicarchive.org (“Tell Me What I Want” by Isolated Atoms)

Na nějaké to chytání „vitamínu sea“ ale přece jenom došlo. „Je tu krásně. Chci loď. Chci tady domeček. Chci tady žít. Ale nemám na to,“ vtipkovala Radana u fotek, které přece jenom potěšily její příznivce.

Pózovala na nich jenom v plavkách, jednodílných i dvojdílných, v nichž zcela vynikla její dokonalá postava. Tu by jí mohly i dívky o generaci mladší závidět!  „Doma je taky dobře. Ale spěchat tam nebudu...“ přiznala s odzbrojující upřímností. A nelze se jí při pohledu na tu idylku divit...

Fotogalerie
55 fotografií