„Přijmout své tělo mi trvalo polovinu života, pořád jsem na sobě hledala chyby a byly doby, kdy jsem v zoufalství zkoušela i velmi hloupé způsoby hubnutí (*ale ne, bulimií jsem nikdy netrpěla),“ práskla na sebe Gabriela.

„Co mi kupodivu otevřelo oči, byly porody kluků. Třebaže těhotenství se teprve na mém těle podepsalo, najednou jsem se na něj dívala úplně jinak. Přestala jsem řešit jizvy, hromadu pih nebo měkkou kůži. Dolíčky na stehnech mě sice ještě štvou, ale i ty se snad naučím jednou neřešit,“ prozradila Lašková, že teď už nemá takový problém.

 

„Jsem tak vděčná svému tělu, že mi dalo moje milovaný kluky,“ nechala se slyšet bývalá tvář zpravodajství na Primě.

Odtamtud byla nedávno »odejita«. Velmi ji to mrzelo, ale je zase pravda, že teď má víc času nejen na své dva syny - Benedikta (5) a Vincenta (2,5). 

Především má ale i chvíli sama pro sebe a mohla tak navázat spolupráci s obchodem se spodním prádlem. A hned vyměnila kojící podprsenky za svůdnější kousky. Dokonce se pochlubila i fanouškům na facebooku a odvážnými snímky tak dokázala, že se za své tělo opravdu nestydí. A ostatně nemá za co! Je snad ještě krásnější, než v době, kdy před deseti lety vyhrála pod rodným příjmením Kratochvílová Českou Miss.

Video
délka: 03:30.00
Video se připravuje ...

Zprávařka Lašková s manželem slaví 10 let: Spor o třetí dítě! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
58 fotografií