Tentokrát si pro oslavu narozenin Nova vybrala několikapatrový podnik Hard Rock Café na Malém náměstí. Vzhledem k teplému počasí se většina hostů zdržovala venku, kde mohli nejenom popíjet, ale i pokuřovat. Okolo půlnoci to ale vypadalo dost divoce. 

Někteří hosté totiž už nezvládali stát, natožpak chodit, a tak je ti střízlivější odnášeli v náručí nebo na zádech! A co ti, jimž se ještě nechtělo domů, i když už dávno měli dost promile v žilách? Tak ti se uvelebili na chodníku a dál popíjeli. Dvojici dívek to tak bavilo, že ležely na zádech na zemi a válely se smíchy...

Na party nechyběla ani populární dvojice Lucie Borhyová a Rey Koranteng. Oba se rovněž skvěle bavili, dokonce si několikrát padli do náručí, ale vzhledem k tomu, že jsou nejlepšími přáteli, tak to nikoho nepřekvapilo. Navíc si Lucka okolo půlnoci zavolala odvoz, a to svého partnera Michala Smyčku. 

Video
délka: 04:14.80
Video se připravuje ...

Lucie Borhyová kápla božskou: Společná budoucnost s o 10 let mladším přítelem! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Rey se dál bavil s kolegy, stejně jako Iveta Vítová, která je momentálně na mateřské a prochází náročným rozvodem. Aspoň na chvíli tak na starosti zapomněla. 

V jednom kole byl též Milan Peroutka, který na Nově uváděl Snídani s Novou. Poletoval mezi děvčaty (hnědovláskou i blondýnkou) i chlapci a smál se na celé kolo. 

Fotogalerie
111 fotografií