O tom, že být součástí velkého projektu a zároveň se starat o rodinu není žádný med, se přesvědčila, už když účinkovala v show Tvoje tvář má známý hlas.

Právě tehdy bývalou českou miss začali lidé vnímat jako talentovanou zpěvačku. Teď Jitku čeká první muzikálová příležitost. „V roli Heleny se vidím. Je tak trochu mrcha a já se s ní ztotožňuji,“ svěřila Blesku Jitka, která o sobě tvrdí, že je velká trémistka.

V době, kdy Jitka účinkovala v Tváři, prožívala zrovna nejlepší období. Rozváděla se s bubeníkem Lukášem Boho (38). Rozvod byl divoký a stál ji hodně sil. Odstěhovala se tehdy raději i s jejich dcerkou Rosálií (7) k rodičům na Moravu. „Lukáš mi totiž zakazoval si k Rosálce najmout chůvu, bylo to dost náročné období,“ posteskla si.

S novým partnerem – pražským radním Tomášem Hřebíkem (43) a narozením syna se ale situace otočila. Jitka má k ruce dokonce dvě chůvy, takže si může od malého Tadeáška odskakovat na divadelní prkna.

Kromě toho se o syn dokáže postarat i sám táta Tomáš. Má dokonce i své večerní rituály, jako je koupání a přebalování. „Začátky byly náročnější, přece jen Tadeášek je jeho první dítě, tak se trochu bál. Nyní ale Tomáš funguje perfektně. Byli jsme teď v Ománu na dovolené a tam Tadíka zvládal bravurně!“ pochvalovala si máma Jitka.

A co je nejdůležitější – nový partner vychází i s její dcerou. „Dnes jsou už nerozluční kamarádi a já jsem za to vděčná. Tak hezky se dokáže vcítit do sedmiletého dítěte, až někdy vytvoří koalici proti mně!“ dodala Boho se smíchem.

Kromě Jitky Boho se v muzikálu objeví i Milan Peroutka (33) v roli Odyssea, Josef Vojtek (57) coby Menelaos, Vojtěch Drahokoupil (27) si zahraje a zazpívá Parida, Bořek Slezáček(55) Priama a Natálie Grossová (20) Bríseovnu. Zkoušky začnou v srpnu, premiéra se chystá 1. února 2024 v Divadle Broadway.

Penk vstává z popela

Jedním ze spoluautorů muzikálu Troja je i zpěvák Michal Penk (54). Idol dívčích srdcí z 80. let, který si prošel závislostí na tvrdých drogách, také začíná opět znovu zkoušet s kapelou a chce začít koncertovat.

Video
Video se připravuje ...

Dvojnásobná máma Jitka Boho: Přítel ještě nepřebaloval! Jsem přecitlivělá, přiznává modelka. Kisa Císařová

Fotogalerie
54 fotografií