Sexy zrzka tasila své nejsilnější zbraně a rozšířila řadu hereček pózujících pro nejznámější pánský časopis. Na fotkách, jež jistě neuniknou Kolečkovu oku, je zatraceně sexy! Udrží mobil v kapse, aniž by jí napsal?!

Poprvé odmítla

Fotografka Veronika Marx ji zlákala na focení v Londýně, kde dlouhodobě žije. „Tím pádem nebylo o čem přemýšlet, i když první oslovení jsem nebrala vůbec vážně,“ svěřila Nesvačilová, která je se snímky nadmíru spokojená.

Ztratila stud

O tom, jak by měl konečný výsledek vypadat, měla od začátku jasnou představu. „Nebudu říkat, že jsem se nestyděla, ale u těch nejobnaženějších fotek jsem paradoxně ztratila stud díky Veronice,“ přiznala Denisa. „Celé to bylo velmi příjemné, já se cítila absolutně komfortně, hranice byly nastavené jasně a bylo o mě krásně postaráno,“ pochvalovala si.

Nevadilo jí ani to, že u focení bylo asi šest lidí ze štábu. „Jasně, že někdo z nich mohl něco zahlédnout, ale na to si rychle zvyknete,“ dodala Denisa se svým typickým smíchem.

Vítězství nad Anetou

Přestože se zdá, že v boji o Kolečka zvítězila jeho dnes již manželka Aneta Vignerová (35), obhájila si Nesvačilová jiné prvenství. Svůdné snímky pro prestižní časopis Playboy totiž nafotila dřív než Aneta, která se přitom coby Miss ČR 2009 modelingem živí! Denisa tak své sokyni vrátila úder na jejím poli a je zpět v plné síle.

Video
Video se připravuje ...

Manželé Kolečko s Vignerovou na přehlídce: První muchlovačka po utajené svatbě Ina T., Lukáš Červený

Fotogalerie
43 fotografií