Bořek Slezáček rozhodně nepatří mezi lidi, které by jejich váha omezovala na zdraví. Když na něm ale praskly kalhoty, vzal si to trošku osobně. „Jsem tlustý jako prase, v důsledku čehož mi včera při vystupování z auta praskly na p*deli kalhoty,“ svěřil se na facebooku.

Rozhodl se proto nasadit dietu… Ale až od zítřka. „Rozhodilo mě to tak, že jsem si na benzince okamžitě koupil tři malinové hřebeny s mascarpone a snědl jsem je, abych se trochu uklidnil s tím, že životosprávu změním až zítra, tedy dnes. Konec hlášení,“ dodal.

Nakonec se však zdá, že to s tou dietou zase až tak vážně nemyslel. Do divadelní šatny totiž posléze dorazila Eva Decastelo (44) s náručí plnou chlebíčků… „Evina chvíle absolutního štěstí. Moje taky,“ okomentoval Slezáček milou momentku.

Slezáček se ale za žádná kila navíc rozhodně peskovat nemusí. Za jeho „kalhotovou patálii“ pravděpodobně mohla únava materiálu. To mu koneckonců vzkázala i řada komentujících… „Kamaráde, to jsou nitě z Číny, buď v klidu. Nejseš tlustej. Vem si ještě jednu židli a přisedni si,“ dobíral si ho fitness trenér Karel Frýd (37) známý z reality show Big Brother.

„Kámo, tohle jsou nitě z Francie!“ oponoval Slezáček. Nakonec dal ale Frýdovi za pravdu: „Z Francie jsou špatný auta a zjevně i kalhoty.“

Video
délka: 00:24.84
Video se připravuje ...

Bořek Slezáček v talkshow Jednou jsi dole, jednou nahoře prozradil, jak je spokojený se svým penisem. Prima COOL

Fotogalerie
77 fotografií