Coby pacientka psycholožky v podání Markéty Plánkové (45) hned na počátku nového osmidílného seriálu zemře.

Nebylo to poprvé

„Mrtvolu jsem nehrála poprvé, tak jsem na to byla připravená,“ popisuje Denisa natáčení. „Není to příjemné, ale když už jste mrtví, je to docela v pohodě. Náročnější bývá to, jak se tou mrtvolou stanete. Je to nepohodlné, nesmíte se hýbat, mrkat. Ty pozice bývají velmi často nepřirozené, strnulé, a tak vás za chvíli bolí záda,“ postěžovala si Nesvačilová.

Rány létaly natvrdo

Coby Marianna se přivdala do bohaté rodiny. Alkohol a prachy jí zničily život. Manžela násilníka hraje Igor Orozovič (38). „Igor je fantastický kolega. Měla jsem štěstí, že jsme se hned první den shodli, že raději tu věc bude lepší udělat naplno a méněkrát, i když to obnáší bolest, než abychom něco složitě secvičovali. Opravdu jsme k sobě byli velmi tvrdí, lítaly tam strašné rány. Dokázala jsem v tu chvíli zapomenout na to, že jsem Denisou, a stala se Mariannou,“ vysvětluje herečka. V jednom obraze ji Igor dokonce bije a zároveň se s ní perverzně miluje...

Past na diváka

Půlnoční zpověď sice Prima odvysílá od 26. dubna týden po čtyřdílné Poslední oběti, ale časově je děj zasazen do doby sedm let před Poslední obětí a vůbec s ní dějově nesouvisí. Teprve nyní se proto divák dozví, jaké prožívali sourozenci v podání Markéty Plánkové a Marka Lambory (27) dětství, proč vyrůstali v dětském domově a co vlastně obnáší jejich osud.

Video
délka: 00:17.46
Video se připravuje ...

Jak Denisa Nesvačilová reagovala na svatbu Kolečka s Vignerovou? David Turek

Fotogalerie
32 fotografií