Jako malá holka chtěla být letuškou. Pak se dostala do světa modelingu, začala cestovat. Měla plány přestěhovat se do Itálie, ale pak se seznámila s nejlepším hokejistou u nás, Jaromírem Jágrem, a život se jí obrátil vzhůru nohama.

S Jardou jsme se poznali v květnu 2020, začali jsme se vídat, když byly otevřené restaurace, poznávali jsme se. Už v červnu nás ale objevili ve Špindlerově Mlýně. Nebyla jsem na to připravená, takže jsem si ihned smazala sociální sítě. Chtěla jsem se s Jardou poznat tak, jako by to byl běžný člověk, proto jsem dalších tři čtvrtě roku neměla sociální sítě,“ přiznala Branišová v pořadu Face To Face.

Jágr ji okouzlil převážně svou laskavostí. „On je strašně hodný člověk a strašně se snaží, aby všichni okolo byli šťastní, a někdy je to i na úkor jeho štěstí. Někdy se i on sám trápí kvůli těm věcem nebo těm lidem, takže toho si na něm nesmírně vážím,“ svěřila se a dodala, že jej maximálně podporuje.

Ač je Jaromír Jágr o 23 let starší než ona a prakticky by mohl být jejím otcem, Dominika to vidí jinak. „Vždycky jsem se pohybovala v okruhu starších lidí, takže je to dáno asi i tím. Nikdy jsem neměla partnera ve svém věku, nedokážu si to ani představit. Kluci v mém věku mi přijdou ještě jako kluci, já jsem vždycky vedle sebe měla ráda muže. Jsem za to ráda, věkový rozdíl zas tak nevnímám. Myslím si, že Jarda není typický padesátník, tam se ten věkový rozdíl jako by maže,“ vysvětlila.

Trpělivě snáší jeho neúnavou pracovitost a to i na úkor toho, že se téměř nevidí. „Během sezóny to máme nastavené tak, že ráno vždy odjíždí na Kladno, tam zůstává přes den, je i u maminky, večer si jde zatrénovat, takže se potkáváme doma až večer a pak jsme spolu a užíváme si jeden druhého,“ prozradila Dominika, která do budoucna plánuje rodinu. Velké ambice nemá, stačilo by jí jedno, dvě děti maximálně. Ale až tak v horizontu deseti let. Nyní se chce nadále věnovat práci, a sice spravovat Jardovu značku výživových a potravinových doplňků.

Video
délka: 02:40.21
Video se připravuje ...

Dominika Branišová zaskočila za svého Jardu. Kde slavný hokejista byl? Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
39 fotografií