„Modeling šel stranou,“ přiznala Branišová pořadu Showtime a dodala, že v současné době pracuje hlavně s Jardou na jejich značce. Podle všeho to ale vypadá, že o pracovní nabídky rozhodně nouzi nemá, alespoň v Česku. Dříve se totiž modelingu věnovala hlavně v zahraničí. „Teď mám díky Jardovi trochu jiné jméno, než jsem měla dřív,“ připustila, ale zároveň vysvětlila, proč většinu nabídek odmítá.

„My jsme se o tom s Jardou zrovna nedávno bavili, že mně ta pozornost není úplně příjemná. Není to nic, co bych vyhledávala,“ prozradila překvapivě Dominika. „Beru to jako něco, co k tomu patří, že jsem s Jardou. Asi bych se nemohla věčně někde schovávat,“ zamyslela se. „Takže jsem to vzala, že je to taková nutnost, ale není to nic, co bych vyhledávala,“ prozradila, jak vnímá zájem o svou osobu.

Branišová se už dříve na sociální síti svěřila, že občas zažívá velmi nepříjemné pocity.  „Znáte ty dny, kdy se necítíte dobře fyzicky, ani psychicky. Žádná rozhodnutí nedávají smysl a nevíte, jakou cestou se v životě vydat? Nejraději byste se zahrabali někam hodně hluboko, aby Vás už nikdo nenašel. Tak to se přesně stalo mně minulý týden,“  napsala před nějakým časem s tím, že zrušila své pracovní plány na celý týden, a dokonce prozradila i to, že takové stavy mívá tak dvakrát do roka.

Bylo by tak pochopitelné, že i tyto její nepříjemné pocity byly dalším dobrým důvodem pro konec s modelingem.

Video
délka: 03:28.64
Video se připravuje ...

Krásná přítelkyně Jágra Dominika Branišová: Jarda mi dal zákaz a dítě až za rok! Markéta Reinischová

Fotogalerie
48 fotografií