Zatímco Kuba se na premiéru oblékl ležérně – rozhalená košile a oblek, Sara vypadala v krajkových šatech skvěle. Poloprůsvitný model odhalil její štíhlou postavu a Prachař na ní mohl oči nechat. 

Natáčení filmu si všichni dosyta užili. I když je pravda, že drsná příroda v Tatrách jim dala pořádně zabrat. „V Tatrách to bylo skvělé, i když dost náročné. Ale dal jsem si do smlouvy, že Kuba Prachař to musí mít vždycky o kus horší než já. Takže třeba řeka mě studila hodně, ale Prachaře daleko víc,“ prozradil se smíchem v rozhovoru pro eXtra.cz Ondřej Sokol, jehož doprovodila snoubenka. 

Herečka Tereza Ramba se nechala zkrášlit a obléct od profesionálů. Po dvou porodech chytla druhý dech a vynáší čím dál odvážnější modely. Černé šaty s nahými zády při prudším pohybu skoro neudržely její ňadra na místě. 

Video
délka: 01:14.00
Video se připravuje ...

Buď chlap: Ve „feel good“ filmu s Jakubem Prachařem si zahrál i táta David! Bioscop

Zájem fanoušků si užívala Naďa Konvalinková, která se ve společnosti tak často neobjevuje. Než vplula do sálu, tak rozdala několik podpisů. Jaro v zeleném kalhotovém kostýmu přivítala Ester Geislerová

Poprvé po návratu ze Survivora se Petr Havránek objevil s přítelkyní Gábinou. Jejich vztah lehce narušila jeho účast v soutěži, kde o vítězství bojuje jeho expřítelkyně Andrea Bezděková. Ale vypadá to, že je vše opět zalité sluncem.

Fotogalerie
137 fotografií