Herec Ján Koleník je úspěšným a vyhledávaným hercem - a z toho důvodu nejspíš nebude mít hluboko do kapsy. Poctivě vydělané peníze investuje do nemovitostí na prestižních lokalitách. V roce 2018 například zakoupil rovnou dva byty v bytovém komplexu poblíž Dunaje, konkrétně v jedné z nejvyšších budov na Slovensku, koncem roku 2020 si zase pořídil dvě chaloupky na jednom pozemku na venkově, téměř na samotě, v nevelké vesničce Častkov na Záhorí.

Obě zrekonstruoval a jak sám pro týdeník Šarm uvedl, našel v nich „kousek vlastního světa, vlastní země a přírody“. Přestože si tento ráj před zvědavýma očima svých fanoušků chrání, prostřednictvím instagramu ale z něj občas něco málo ukáže. Na jeho selfíčkách je vidět jak rozlehlý pozemek s uskladněným dřevem, tak i spousta nádherné zeleně, stromy, rozkvetlé keře, ohniště, nebo třeba i hercova černá kočka. A podle některých fotek se zdá, že tam má dokonce i bazén.

Video
délka: 02:40.84
Video se připravuje ...

Ján Koleník: Lockdown mi vyhovuje! Je to jediná šance si odpočinout! Luboš Procházka

Na Záhoří si Koleník, hvězda seriálů První republika nebo Ultimátum, užívá také stylový interiér - vedle žlutého „ušáku“, tedy křesla, má postavený krb, ve kterém často hoří oheň - a proto také může trávit na venkově volný čas nejenom v době, kdy je teplo, ale i během chladnějších měsíců, na podzim a v zimě. „Chalupa je pro mě meditační prostor, kde si malé i velké krásy života ještě více uvědomuji,“ vyznal se herec. Podívejte se do naší galerie a posuďte sami, jak malebně to u něj vypadá...

Fotogalerie
68 fotografií