Každé kolo předvedl Ján Koleník, kterého Češi znají ze seriálu První republika a krimiseriálu Ultimátum, famózní vystoupení, jež zvedlo ze židle porotce i přítomné diváky. Ani porota se nedržela zpátky a každé kolo ho zahlcovala superlativy.

„Deset let dělám v Německu porotce taneční show, ale nikdy jsem neviděl muže s takovou energií,“ zhodnotil ho porotce Jorge González. „Mě na ulici oslovují mladí kluci a říkají: Já jsem debil, proč jsem se nerozhodl tancovat. Všichni kluci chtějí tancovat. Jsem ráda, že jste tady,“ řekla zase Tatiana Drexler.

„Tanec je prostředek, který lidi spojuje. Tak hledejme v životě prostředky na to, abychom se spojovali, ne rozdělovali, abychom měli ve světě harmonii, ne abychom byli v destrukci a chaosu,“ řekl herec, jenž ve finále porazil Adama Bardyho a Zuzku Šebovou, což některé z fanoušků show velmi rozzlobilo. Sociální sítě zaplavily rozzlobené komentáře lidí, podle kterých to mělo dopadnout úplně jinak.

VIDEO: Ján Koleník: Lockdown mi vyhovuje! Je to jediná šance si odpočinout!

Video
Video se připravuje ...

Ján Koleník: Lockdown mi vyhovuje! Je to jediná šance si odpočinout! Luboš Procházka

„Nevím, na co byla celá show, když od začátku bylo jasné, kdo je favorit. Samozřejmě tancovat umí skvěle, ale je to nefér. Zasloužil by si výhru Adam, který předtím nevěděl nic o tanci a brutálně se zlepšil. Skvělí byli s Dominikou,“ míní jedna z fanynek. „Nezasloužili si to, bylo to celé zmanipulované. Zasloužili si to Adam s Dominikou,“ tvrdí další.

„Nefér… Protože on už předtím uměl tancovat… Měl vyhrát Adam kvůli jeho zlepšení,“ bouří se další.

Ať je to jakkoli, diváci rozhodli, že králem a královnou parketu je Ján Koleník a Vanda Poláková.

Fotogalerie
65 fotografií