Jakub zřejmě velmi špatně nesl životní problémy, protože už rozchod s někdejší královnou krásy s ním pořádně zamával. Dokonce jí tehdy přes Blesk poslal srdceryvný dopis, aby se k němu vrátila!

„Moje Katko, jsem sám. Ráno se probouzím a Ty nejsi vedle mě. Pořád to nemůžu pochopit. Ještě včera jsi tu byla, cítil jsem Tvou vůni, vnímal Tvou blízkost. A najednou je to pryč. Chodím bytem a jsem tak sám. Nevím, co se se mnou děje. Vše, co dělám, ztrácí smysl, stále na Tebe myslím a nemůžu s tím nic dělat. S Tebou odešlo všechno, co jsem měl, všechno, co jsem si přál. A já nevím, nechápu proč. Vzpomínám na všechny krásné chvíle, které jsme spolu prožili, místa, která jsme navštívili, zážitky, které nám byly společné. Byl jsem šťastný.

VIDEO: Peprný Ivan Vyskočil o všech svých ženách! Kterou nedostal? Se kterou se ještě vídá? A ožení se ještě?

Video
délka: 08:12.68
Video se připravuje ...

Peprný Ivan Vyskočil o všech svých ženách! Kterou nedostal? Se kterou se ještě vídá? A ožení se ještě? Petr Macek, Petr Soukup, Markéta Reinischová

A teď je všechno pryč? Jsme si cizí? Copak se to dá zapomenout? Jen tak smáznout? Nemohu, nejde to a nikdo mi to nemůže vyčítat. Jsi má minulost, můj dnešek, máš přestat být mým zítřkem...? Nevím, jestli je vše ztraceno, ale cítím, že v Tobě ztrácím něco úžasného, co možná už nikdy nenajdu. Vážím si toho, jaká jsi, ať už to mezi námi dopadne jakkoli, přeji Ti jen to nejlepší,“ napsal tehdy Vyskočilův syn.

Jejich vztah trval tři roky a vypadalo to, že skončí před oltářem. Ale Kateřina to zničehonic odpískala a odstěhovala se ze společně pronajatého bytu na Malé Straně.

Jak se říká, čas vše zahojí a po čase si oba našli nové partnery. Stočesová se rozvedla s podnikatelem Danielem Bezouškou a s partnerem Alešem Kocem má dceru Annemarii a syna Christophera. I Jakub si našel partnerku a měl děti. Proč svůj život ukončil, zatím není jasné. Jen to, že proti sobě obrátil střelnou zbraň a nechal dopis na rozloučenou.

Fotogalerie
41 fotografií