Na webu forum24 se objevil ostrý otevřený dopis Josefa Kudláčka (67), který adresoval Vyskočilovi jako svému kamarádovi. Apeloval v něm, aby herec ocenění nepřebíral. Kudláček v dopise vzpomíná na devadesátá léta, kdy s přáteli, mezi které tehdy počítal i Vyskočila, nadávali na politiku.

„Bavil jsi nás záplavou anekdot na šmejdy Klause a Zemana,“ připomíná herci a pokračuje, jak moc byl šokován zjištěním, že právě Vyskočil o mnoho let později moderuje Zemanův televizní projev – a ještě více ho zaskočilo ono vyznamenání. Pokud prý medaili odmítne, nabídl Kudláček herci milion korun čistého!

„Jak vidíte, tak jsem si milion korun nevzal, i když ten milion by byl příjemný,“ kontruje se smíchem Vyskočil, který je naopak na metál hrdý. „Nejsem tak úplatný, jak si představoval,“ dodává. Nepopírá, že kdysi patřil mezi Zemanovy kritiky, postoj k němu ale změnil. „Nestydím se za to, že se člověk mění. Po devadesátém jsme byli zklamaní vývojem, dnes se na to dívám úplně jinak. A možná i ty, i když nerad posloucháš argumenty,“ vzkazuje Vyskočil Kudláčkovi.

VIDEO: Peprný Ivan Vyskočil o všech svých ženách! Kterou nedostal? Se kterou se ještě vídá? A ožení se ještě?

Video
délka: 08:12.68

Peprný Ivan Vyskočil o všech svých ženách! Kterou nedostal? Se kterou se ještě vídá? A ožení se ještě? Petr Macek, Petr Soukup, Markéta Reinischová

Fotogalerie
31 fotografií