Pohledný slovenský herec Ján Koleník, jehož si v tuzemsku zamilovala řada žen v seriálu První republika, kde ztvárnil komplikovaného Vladimíra Valentu, aktuálně předvádí v show Let's Dance na Markíze neskutečné výkony. S citem pro melodii jako kdyby se narodil - tanec mu byl v době, kdy ze z hubeného mladíčka stával kus chlapa, jakým je dnes, ostatně velice blízký. Věnoval se mu podle všeho závodně, o čemž svědčí jeho instagram.

„Tak co? Oprášíme taneční boty?” ptal se totiž Koleník svých příznivců a kamarádů na sociální síti ještě předtím, než pořad vůbec začal, a svá slova doprovodil fotkou starou neuvěřitelných 24 let, na níž je zcela k nepoznání. Hercovi je na ní sladkých 18 let a místo drsného svalovce se strništěm na bradě a věčně zachmuřeným čelem se ze snímku culí drobný, „vymydlený“ klouček s úsměvem od ucha k uchu, oblečený jako taneční profesionál a s půvabnou tanečnicí v náručí.

VIDEO: Ján Koleník: Lockdown mi vyhovuje! Je to jediná šance si odpočinout!

Video
Video se připravuje ...

Ján Koleník: Lockdown mi vyhovuje! Je to jediná šance si odpočinout! Luboš Procházka

„Čím starší, tím lepší,“ shodovaly se jeho fanynky - a nelze s nimi nesouhlasit, jelikož herec dospěl v náramného fešáka. Koleník momentálně předvádí svou životní formu nejenom na parketu, dámy ho mohou obdivovat i v seriálu Ultimátum, který teď několik neděl bude opanovat vysílání ČT1. První díl si podle MediaGuru nenechalo ujít na 1 milion a 211 tisíc diváků. K nelibosti mnoha diváků je však Koleník, rodák z Banské Bystrice, předabovaný do češtiny...

Fotogalerie
33 fotografií