V budově televize na barrandovském kopci je mimořádně dusná atmosféra. Televizní šéfy rozpálilo doběla, když viděli, co jejich kanál v neděli před polednem nabízel divákům. Od rána moderátoři Snídaně Miluška Bittnerová (45) a Pavel Svoboda (53) slibovali hvězdného hosta, jehož se v půl dvanácté dopoledne diváci dočkali. Onou hvězdou byla Dáda Patrasová. V kolik má přesně přijít, raději dopředu neohlásili, Nakonec byli všichni rádi, že dorazila. No, rádi… Herečka přišla v džínách a černém svetříku, na sedačce jí ovšem z kalhot koukala nad páskem nahá záda.

Ohoz nebyl to nejhorší, po celou dobu herečce vypadávala slova i fakta (vůbec si například nevzpomněla na některé své filmy) a působila, že do studia zamířila z divokého mejdanu. Moderátoři měli co dělat, aby před diváky zatajili hereččin stav. „Vedení televize je vzteky bez sebe. Jedná se totiž o formát, na který se dívá celá rodina včetně dětí. Určitě není vhodné podobné stavy ukazovat jako standard,“ prozradil člověk z televize. „Naštěstí to zachránili moderátoři, kteří do poslední chvíle vůbec netušili, jestli paní Patrasová vůbec dorazí. Moc ji nepouštěli ke slovu. Momentálně se řeší, zda v tomto stavu vůbec měla být puštěna na obrazovku,“ dodal zdroj o nedělním trapasu.

Felix utíká z domu

Než aby trávil večery doma po boku své manželky, raději Felix Slováček (79) mizí z domova na společenské akce. Ne jinak tomu bylo i tento týden. Na vernisáži výstavy Mistři renesance se objevil po boku kamarádky - skvělé operní pěvkyně Pavlíny Senič (46). Přestože mezi sebou mají manželé dlouhodobé rozpory, Dádin osud není Slováčkovi lhostejný. „Jediná možnost je zbavit ji svéprávnosti, jinak umře,“ pronesl nedávno tvrdá slova Felix. Jinou šanci na záchranu asi nevidí.

Video
Video se připravuje ...

Co všechno předpověděli kultovní Návštěvníci? Komu šlo při natáčení o život a proč musel seriál do trezoru? Videohub

Fotogalerie
59 fotografií