Terezu Rambu, za svobodna Voříškovou, čekala v Bratislavě premiéra filmu Buď chlap, ve kterém hraje s Jakubem Prachařem hlavní roli. S Matyášem Rambou si tak rozdělili rodičovské role tak, aby mohla herečka v klidu odjet. Starší synek zůstal s tatínkem doma a Tereza si vzala s sebou dcerku.

A na pomoc přivolala raději i svou maminku. A udělala dobře. Hned ve vlaku totiž přišla na jeden průšvih za druhým. „Sice jedu na premiéru a novinářský kolečko s filmem Buď chlap do Bratislavy a nemám kufr s věcma pro Hvězdičku a žádnej z pěti outfitů pro sebe, ale zase mám v minikabelce klíče od Lexus auta, které stojí v Praze a Matyáš se Sluncem ho nemůžou ani otevřít, ani nastartovat. Naštěstí jsem obklopená fakt skvělou rodinkou, takže i když jsme se s Matym na chvíli zhádali jak koně, už je zase všechno zalitý sluncem a já žasnu, jak jsou ty moje ženy, maminka a dceruška, krásný a pohodový! Díky, živote, jdu si dát párek do jídelního vozu, jsi krásnej,“ postěžovala si sama nad sebou herečka.

Nakonec přece jen nějaké, lahvově zelené šaty na jedno rameno na premiéru sehnala a mohla spolu s ostatními protagonisty novou komedii v Bratislavě uvést.

Fotogalerie
36 fotografií