Herečka si usmyslela, že i když je stoprocentní bavlna připomínající hedvábí drahá, bude z ní šít body a roláky. 

„Moje kámoška, nebudu jmenovat, ale byla to Marie Doležalová, poslouchala na pískovišti ódu na nejhebčí bavlnu na světě, načež vymyslela kampaň ve znamení nahoty, sebelásky, oslavy ženskýho těla. Vysnily jsme si, jak se oblíkneme jenom do Pavučinky a bude nám fuk, že nám někomu vyleze špíček a někomu strie, vysnily jsme si jaký všechny slavný kolegyně svlíkneme, nebudu jmenovat, ale třeba paní Chobot (Ewa Farna), paní Ester Geislerovou atd. Všechny jsem je obvolala a všechny nadšeně přislíbily účast, za zvuku vzájemného ubezpečování se, jak to bude reálný-body-positivity-do gatěk-prostě. Chvíli před focením začaly holky odpadat,“ prozradila na sociální síti Tereza Ramba

Video
Video se připravuje ...

Filmová Prezidetka Aňa Geislerová: Proč na premiéru nepřišel Vetchý? Markéta Reinischová

A jediná, kdo zbyla nebo nenašla výmluvu, byla Aňa Geislerová. „Přišlo veliký focení a ségra nám připravila i hodně oblečení, kdybychom byly spíš body negativ. Ráno jsme se styděly tak, že jsme se rozhodly, že to nafotíme úplně zahalený, načež Aňa zařvala: ‚Ale to pak nedává smysl, ta tvoje kampaň – o čem to teda je?!‘ A hupsla do gatěk. Já taky, Ramba nám pustil Beyoncé, druhej Ramba slíbil, že nám vyretušuje nohy a za hodinu jsme to měly hotový. A já to miluju. Taky se hodně stydím a svlíkám se pouze, když to chce po mně Jan Svěrák nebo když jde o naši firmu. Ale vlastně proč? Tohle přesně vám má Pavučinka dát,“ dodala herečka. 

Výsledek je opravdu parádní a není divu, že fanoušci obdivují nejenom jejich odvahu, ale i nohy! „Ty nohy máte odkud?“ napsala jedna z fanynek.

Fotogalerie
50 fotografií