Nejdřív musel čekat, až scenáristé Josef Mareš (58) a Jan Malinda (40) Docenta dopíšou. Pak natáčení odložil kvůli nemoci Ivana Trojana (58). A když bylo skoro dotočeno, přišlo nečekané těhotenství.

„Role mi pomohla k harmonii s manželem doma, protože jsem se při natáčení vyřádila a vyklidnila,“ vzpomínala Tereza na tiskovce. A Strach jí skočil do řeči: „Jenom bych chtěl připomenout, že tě to vyklidnilo natolik, že jsi přišla do jinýho stavu!“

Herečka mu to oznámila až předposlední natáčecí den. Zrovna, když se měly natáčet akčnější scény. „Nejhorší bylo, že jsem se nevešla do džín, takže je mám rozepnuté pod kabátem,“ prozradila představitelka drzé kapitánky Fouskové se smíchem. „Ale Jirka je neuvěřitelnej profík a je zvyklý na všechno, takže to dal dohromady,“ vysekla Tereza poklonu režisérovi, kterému nezbylo nic jiného, než si s prekérní situací poradit ve střižně.

Rekordní sledovanost přes 2 miliony!

Nedělní sledovanost Docenta lámala televizní rekordy – první díl si nenechalo ujít 2 023 000 diváků starších 15 let. Druhý díl můžeme vidět v neděli od 20:15 na ČT1.

Video
Video se připravuje ...

Seroš X: Docent Reflex.cz

Fotogalerie
56 fotografií