Seznámili se před deseti lety při natáčení seriálu Vyprávěj. „Původně jsem to vůbec neměl dělat, ale stalo se. Pět let života, 115 dílů a Veronika na krku,“ vtipkuje režisér s bulharskými kořeny, jenž si svou manželku vyhlédl už před obsazením. „Viděl jsem nějaký časák, kde byla Verča vyfocená spoře oblečená,“ přiznal Bisi, který uvažoval do Vyprávěj ještě o jiné herečce. Fotky nicméně rozhodly.

Tajné randění

„Když mi ty fotky ukázali, řekl jsem, že týhletý holce zavolám, že to bude jednoduchý,“ uvažoval současný režisér seriálu Zlatá labuť nahlas, načež ho Veronika jako správná manželka před moderátorem Honzou Dědkem bránila. „A tak to bývá často, že lidi se nejdřív vidí nahatý a pak spolu začínají chodit. Logicky,“ smála se. Roli ve Vyprávěj jí nabídl přímo Biser, místo aby jí klasicky volal někdo z castingové agentury. A nezůstalo jen u sympatií - mezi filmovými klapkami se tajně sbližovali.

Ukradené chvilky

„Když jsme na tom place pochopili, že se sobě líbíme, vyhledávali jsme si tam prostory, kde bychom se mohli potkat ještě blíž,“ zavzpomínala Veronika na první intimní chvilky. Pro Bisiho to ale nebylo moc jednoduché. „Představte si, že jste na veřejném místě, kde se pohybuje 50 lidí, a teď se chcete s někým neformálně potkat a něco si normálně říct…“ doplnil svou verzi příběhu v talkshow 7 pádů Honzy Dědka, kterou můžete sledovat každé úterý na Primě.

Žárlil na Veroniku aneb sexy scény s Koleníkem

Do dobovky Zlatá labuť, jež režisérovi Biseru Arichtevovi právě běží, ji radši už neobsadil. Když totiž Veronika dostala roli v jeho První republice, musel režírovat i její milostné scény se slovenským fešákem Jánem Koleníkem (43). „Jo no, žárlil jsem. Je zajímavý dívat se na vlastní ženu v náručí někoho jiného. A zvlášť když ta žena není příliš oblečená,“ přiznal. Postelová scéna s Koleníkem v První republice se navíc nepovedla napoprvé a musela se několikrát opakovat. „Ty jsi žárlil? Prosím tě… V životě jsem neviděla Bisiho žárlit. Ale bylo to trošku nepříjemný. Pro všechny,“ divila se herečka. „Na place je spousta lidí. A všichni čekají, že práce bude odsýpat a půjdou domů. Přistoupil jsem k tomu jako profík a udělali jsme to dobře. Ta věc stojí tak, že když jste dobrý partner, nemusíte se bát,“ uzavřel Bisi s tím, že si navzájem věří.

Video
délka: 02:25.52
Video se připravuje ...

7 pádů DNES: Biser a Veronika Arichtevovi popsali, jak složitě se dávali dohromady. FTV Prima

Fotogalerie
36 fotografií