Hvězda seriálu První republika se hned po zakoupení nemovitosti netajila radostí. „Já snad ani nedospím, těch pár let, jak se sem těším,“ uvedla. „Má vysoký stropy a obrovský dveře, silný zdi a všude je hodně světla. Ale hlavně má krásnou atmosféru, kterou se budem snažit uchovat. Přesně vím, kde budu jednou sedávat každý ráno s kávičkou a koukat na Luku, jak mi ničí rododendrony. Na tom prvním schodě na zápraží,“ napsala tehdy Veronika Arichteva.

Vysněné bydlení se pomalu začalo měnit v realitu a oblíbená herečka se tak mohla pochlubit prvními snímky z rekonstrukce. Na první pohled je jasné, že bude opravdu náročná. A nutná bude rozhodně i úprava zahrady, protože stroje použité na stavbě jí daly pořádně zabrat.

To ale Veronice nebrání, aby už začínala plánovat, jak si nový domov vybaví. „Stojím v místě, kde bude obří knihovna a projektor s plátnem a hrozně polštářů a světla a klid a tak vůbec,“ napsala ke snímku obrovského podkroví, který naprosto jasně říká, že si na vysněnou pohodu muset ještě chvíli počkat, protože tento prostor se zatím rekonstrukce nedočkal.

Cesta k jejich vysněnému bydlení ještě zabere nějaký čas, ale manželé se alespoň mohou těšit a plánovat, jak si jejich vilku vybaví, aby se skutečně stala útulným domovem pro ně a pro jejich synka Luku. Jak jejich vilka z 19. století vypadá, se můžete podívat v galerii. 

Video: Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou!

Video
délka: 20:08.24
Video se připravuje ...

Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
71 fotografií