Zřejmě sedmý vztah po rozpadu manželství s Jakubem Prachařem se jeví jako víc než úspěšný. S pohledným chirurgem Andrejm randí Agáta Hanychová už několik měsíců a někteří fanoušci jim prorokují svatbu. Co si ale o své milé myslí Andrej Nikov, který nyní poprvé odhalil, čím ho Hanychová zajuala? „Libí se mi její prsa,“ nepřekvapil chirurg, když ohodnotil právě tuto část těla.

Jako oheň a voda. Tak mohou působit milenci Agáta a Andrej, kteří momentálně tráví dovolenou na horách ve Špindlerově mlýnu. Modelka, která se nebojí otevřeně říct cokoli, a chirurg, který velmi váží každé slovo. A přesto k němu Agáta vzhlíží a on se snaží vyhovět všem jejím prosbám a přáním. A ač možná ne úplně rád, je součástí jejího života na sociálních sítích. Právě tam také nyní prozradil, jaká je vlastně Agáta partnerka. S nadhledem a hlavně s humorem odvětil: „Krásná“. Netřeba více slov.

Agáta sice tvrdí že ho oslovila jako první, a to díky seznamovací aplikaci. Andrej na ni ale měl políčeno už dávno - když Agáta podstoupila operaci slepého střeva.„Já si to ale nepamatuju,“ usmívá se modelka.

Andrej sice nebyl hlavní operatér ale byl vedoucí týmu, který měl operaci na starost a už tehdy, kdy Agáta ležela na operačním stole, tušil, že by to mohla být ta pravá. Zatím to vypadá nadějně a milenci i všechny čtyři děti užívají zimní dovolenou.

VIDEO: Agáta otevřeně o penězích: Kvůli Prachařovi »vyždímala« účet! A nedostává ani alimenty!!

Video
Video se připravuje ...

Agáta otevřeně o penězích: Kvůli Prachařovi »vyždímala« účet! A nedostává ani alimenty Markéta Reinischová

Andrej má dvě holčičky ve věku 4 a 7 let. Agáta má z prvního vztahu s Miroslavem Dopitou syna Kryšpína (v srpnu 11) a s bývalým manželem Jakubem Prachařem pak měli dceru Miu (4).

Fotogalerie
51 fotografií