Většina žen na internetu zná ten pocit, kdy otevře zprávy na sociálních sítích a tam uvidí buď uslintané komentáře, nevhodné návrhy nebo rovnou nevyžádané detailní snímky něčeho, co by měly vidět jen partnerky těchto amatérských fotografů nebo doktorky na urologii. Podobná situace se stala bývalé Miss Lucii Šlégrové (41). Naštěstí bez fotografické dokumentace.

„Koupím od tebe tanga a pošlu ti 300 eur. Jaké máš číslo účtu? Peníze ti pošlu na účet,“ napsal jí jistý Daniel svou vážně míněnou prosbu. Půvabná kráska takovou nabídku vyřešila chytrým humorem sobě vlastním, kdy si z prádlového loudila udělala přede všemi legraci. Natočila ironické stories na instagramu, věnované právě tomuto „fanouškovi“.

„Dobrý večer, Danieli. Já vám samozřejmě vyhovím. Vždy se snažím lidem vyhovět. Nikdy mi to nic neudělalo. Pokusím se vyhovět i vám,“ začala Lucie procítěně a ironicky zároveň.

„Já vám samozřejmě pošlu své nejoblíbenější kalhotky. Což jsem sama nečekala. Protože vaše prosba je velmi naléhavá, tak vám pošlu své úplně nejoblíbenější kalhotky. Věřím, že se k nim budete chovat slušně. Číslo účtu také pošlu. Věřím, že se na všem domluvíme. Hezký večer, Danieli,“ řekla, načež vytáhla babičkovské bombarďáky takové velikosti, že by v nich po zašití nohaviček mohla nosit meloun místo v nákupní tašce.

Neznámý Daniel byl ledabyle a elegantně „setřen“ a snad toto video poslalo i obecnější zprávu některým lidem, že i kdyby před nimi chodily ženy nahé, tak to není výzva k obtěžování. A když to zkusí? Tak holt zažijou možná i podobné vyškolení dle Lucie Šlégrové. Bravo!

Video
Video se připravuje ...

Nejvnadnější Miss Lucie Šlégrová jde pod kudlu! Manžel je proti Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
53 fotografií