Zrzka s neposednými kudrlinami, sexsymbol s nevinným obličejem a krásně tvarovaným poprsím, které se nestyděla ukázat ani na stříbrném plátně, ani v časopisech. Tak si každý na první dobrou vybaví svůdnou herečku Markétu Hrubešovou, která je vášnivá nejenom před kamerou, ale i u plotny. Vydala totiž již několik úspěšných kuchařek. 

Od dob, kdy mladičká Markéta Hrubešová ve filmu Oznamuje se láskám vašim v roli Ulriky, velitelky Hitlerjugend, podléhala šarmu o deset let staršího Lukáše Vaculíka (60), uplynulo již hodně času. Jí v té době, kdy se obnažila před kamerou, bylo pouhých 16 let. Ona však za tu dobu neztratila nic ze svých půvabů - a to ani po pětatřiceti letech.

To, že překročila mnoha ženami tolik obávanou padesátku, ovšem půvabná oslavenkyně nebere nijak tragicky. „Je mi tolik, kolik mi je. Tolik, kolik si zasloužím a na kolik se cítím. A víte, co vám řeknu? Má to šťávu!“ uvedla na svém instagramu spokojeně. „Naopak, mám pocit, že je to čím dál lepší... a že to bude ještě pořádná jízda!“ těší se Markéta, kterou jste naposledy mohli vidět na televizních obrazovkách v seriálu Slunečná a Specialisté nebo na plátnech kin v mrazivém dramatu Slovo.

Video
Video se připravuje ...

Markéta Hrubešová: Nestěžuju si, jsem zdravá a mám dvě ruce, které mohou pracovat Redakce Blesk

„Bilance? Nepotřebuji, děkuji. Jsem ráda ve svém těle. Jsem s ním kamarádka. Nezastírám, nepředělávám, nepodvádím, nesnažím se být mladší, vyžehlenější, vypnutější... Mám svý vrásky ráda. A z legrace říkám: 'Víte, kolik mě stály?'“ vtipkovala Markéta, jejíž nejsmyslnější snímky si můžete prohlédnout v naší galerii. Oceníte tam jak rajcovní fotky z jejího mládí... tak i ty aktuální, kde dává na odiv svou zralou krásu. Můžete si být jistí, že vždy jde o momentky, na nichž se pyšní nádherně plným dekoltem!

Fotogalerie
41 fotografií