Někdejší moderátorka lechtivých pořadů Láskanie a Peříčko nepochybně patří k ženám, s nimiž se nejde nudit. Nikdy nevíte, čím novým vás totiž překvapí! Sotva si její fanoušci zvykli na velkou změnu, kterou podstoupila sotva před měsícem, tedy že své krátké vlásky vyměnila za dlouhé, nyní si už prošla další proměnou. Lokny nahradila svěžím mikádem s ofinou, která zakrývá její jinak poměrně vysoké čelo.

Pro mnohé se může jednat o odvážný krok, ale v případě Zuzany Belohorcové byl důvod tohoto „návratu ke kořenům“ trochu jiný... „Vlasy jsem dala dolů z jednoho jediného důvodu – protože mi to velmi zatěžovalo ty moje vlasy. Ale neříkám, že si je nedám zpátky, takže uvidíme,“ svěřila se v instastories. Zuzana totiž nikdy nepatřila k ženám, které by příroda obdarovala hustou, dlouhou hřívou. A právě jemné řídké vlasy umělé prodloužení velice namáhalo... 

Video
Video se připravuje ...

Zuzana Belohorcová: Za věk se nestydím, stárnout se má s grácií! 

Je však třeba říct, že nový účes Belohorcové velmi sluší. Zkrácení vlasů jí dodalo energii a svěžest a její nový vzhled je velmi moderní a vkusný. Navíc se jedná o velkou inspiraci pro všechny ženy, které uvažují o změně účesu, ale zatím se k tomu nebyly schopné odhodlat. Těm může dodat kuráž i sekce komentářů pod Zuzaniným příspěvkem, kde se to jenom hemží pochvalami.

A také i rýpnutím od jednoho jejího followera, jenž spekuloval, že Zuzčina návštěva kadeřníka proběhla v rámci spolupráce... a tudíž zadarmo, jak tomu ostatně u influencerů často bývá. Jenže tentokrát se zmýlil. „A představte si, že jsem platila,“ reagovala na jeho zbytečně kousavou poznámku slavná plavovláska s tím, že ji nový look přišel na 165 euro, tedy necelé čtyři tisíce korun.

Fotogalerie
147 fotografií